Ваш сантехнік у Львові


Сантехник Львов. Скидки для пенсионеров 10%.

Чистка каналізації сантехнічним тросом

Чистка каналізації сантехнічним тросом. Львів Чистка каналізації сантехнічним тросом

Чим пробити труби, що робити якщо забило унітаз? Такі запитання хвилюють багатьох людей. Адже навіть в новобудовах в трубопроводах відбувається накопичення бруду, створюються пробки. Вода починає йти повільно, відчувається неприємний специфічний запах. Щоб позбавитися такої проблеми існує кілька варіантів. Один з них – самостійна чистка каналізації сантехнічним тросом. Часто мешканці квартир, не бажаючи здійснювати виклик сантехніка, роблять саме так.

Експлуатаційні та механічні засмічення

Експлуатаційні. Внаслідок попадання в каналізаційну систему вовни, жиру, їжі, піску та волосся отвір труб поступово обростає відкладеннями, звужується. Але сантехнічним тросом такі забруднення швидко усуваються.

В унітаз попадають великі предмети, вони застрягають в вузьких місцях (механічні засмічення). Стічні води затримуються, навалюється інше сміття, поступово виникає велике засмічення. Але, якщо на початковому етапі забруднення використати сантехнічний трос, прочистка труб Львів здійсниться успішно, без значних фінансових витрат.

Види сантехнічних тросів

Вони відрізняються розмірами ‒ діаметром, довжиною. Деякі вироби обладнуються додатковими насадками. Для прочищення каналізації часто береться стальний (оцинкований) канатний трос діаметром 0,6 см. Міцний, довговічний, гнучкий, п’ятиметрової довжини, він використовується в багатоповерхівках і приватних будинках.Види сантехнічних тросів. (050) 801-74-03, (093) 254-69-06, (096) 568-72-60

Сантехнічний трос для чищення каналізації Ø 0,9 см має вигляд порожньої спіралі.

Виріб Ø 1,35 см і довжиною 25 м вважається професійним інструментом. Виглядає як спіраль з пружинного дроту. На одному кінці зігнута ручка. Підходить для прочищення стояків, для видалення забруднень в горизонтальних трубопроводах. Існують такі вироби й невеликої довжини, їх використовують для чищення унітазів.

Сантехнічний трос з Ø 1,6 см ‒ професійне обладнання. Центральний стрижень оповитий 3-міліметровим пружинним дротом. Його довжина ‒ 60 м. Натяжна конструкція при потребі перетворює гнучкий виріб в жорсткий, схожий на штангу пристрій. Усуває навіть найскладніші забруднення.

Для приватного використання добре підходять моделі з Ø 6 і 9 мм, п’яти-шести метрової довжини. Вони видаляють нашарування сміття експлуатаційного й механічного характеру.

Разом з тросом радимо придбати комплект насадок, призначених для засмічень різного типу. Чистка унітаза інструментом з пробивною, або роторною насадкою більш ефективна.

Алгоритм дій

 1. Перед початком чищення каналізації натягніть рукавички, підлогу закрийте плівкою.
 2. Наконечник інструменту просувайте в трубу, тримаючи сантехнічний трос згорнутим в кільце (розгортайте його на довжину, необхідну для прочистки каналізаційних труб).
 3. Повільно проштовхуйте робочий кінець дроту, рухами вперед-назад, обертайте його в один бік. Напрямок поворотів міняти не дозволяється. Досягнете місця засмічення, рухати пристрій стане важче. Слід спробувати усунути пробку короткими поступальними товчками. Коли сміття багато, сантехнічний трос треба іноді витягати, щоб відчистити від бруду.
 4. Після чистки стоки почнуть безперешкодно йти, але додатково промийте труби гарячою водою під сильним напором. На цьому процес чистки каналізації закінчений.
 5. Інструмент ретельно миють щіткою з миючим засобом, ополіскують гарячою водою, просушують, згортають в кільце.

Читайте детальніше про те, як прочистити каналізацію. Звичайно, при великому бажанні кожний господар зможе зробити таку справу. Але, наша порада – якщо потрібна прочистка труб Львів, звертайтеся до «Ваш сантехнік». Фахівці знають як пробити унітаз швидко, якісно. Майстри мають необхідне обладнання, вас позбавлять від зайвих проблем.  

Багаторічний досвід, професіоналізм – це до нас. Гарантуємо своєчасність, акуратність. Телефонуйте, чистка каналізації Львів – наша спеціалізація.

Львов. Чистка канализации в вашем доме. (050) 801-74-03, (093) 254-69-06, (096) 568-72-60


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Відгуки про нашу роботу

 • Іван / 10 мая 2019:
  Хочу подякувати Андрію. Викликав майстра 9 травня. Приїхав один, нічого не зробив, поїхав. Потім до мене приїхав Андрій з цього сайту. Молодець хлопець. Сантехнік професіонал.... »
 • Людмила / 25 апреля 2019:
  Позавчера у меня были газовщики. Своим электронным носом обнюхали все. Газовый котел отлично, а вот совдеповская газовая плита пропускает. Я ее уже ремонтировала, на новую... »
 • Василий / 8 апреля 2019:
  Огромное спасибо мужикам за прочистку канализации! Правда приехали через 2,5 часа, но это и понятно. Они сразу сказали, что сейчас не смогут приехать, заняты на... »
 • Іван Сергійович / 30 марта 2019:
  Майстри мені сподобалися. Працюють швидко, приїхали своєчасно, як і домовлялися. Сучасні сантехніки! Все зробили акуратно, дійсно професіонали. Дякую. Всім рекомендую. Вони ще й електрикою займаються.... »
 • Антон / 7 марта 2019:
  Молодцы ребята. Быстро и кпчественно работают. думал на неделю ремонт затянется, а они за три дня сделали. Спасибо. Всем рекомендую. И цену не загибают, вполне... »
 • Нина / 2 февраля 2019:
  Спасибо большущее. Выручили, чтобы я без вас делала. Вы сантехники сбольшой буквы. Вообще, что за страна, город. Одинокой женщине не к кому обратиться. А вы... »
 • Люся / 20 января 2019:
  Дякую. Хлопці молодці. приїхали на свято. прочистили каналізацію. Але, якісь залякані, від ста грам відмовилися. Втікали даже. Добре, що гроші взяли. їх горілка лякає... То... »
 • Анжела / 13 января 2019:
  Скажу так, хорошо, что во Львове есть такие сантехники. У меня случилась авария, забился унитаз, ничего не могу сделать. Соседи тоже не помогут. Ночь никто... »
 • Тетяна / 7 января 2019:
  Дякуюю приїхав сантехнік в свято і все зробив. Я би не запрошувала, але діти малі. Потрібно. Дякую. Сергій - кращий сантехнік. Львів повинен пишатися такими... »
 • Марія / 2 января 2019:
  Первого числа приехали и прочистили канализацию. Спасибо. Никакаих претензий. »
 • Виктория / 29 декабря 2018:
  Спасибо за помощь. Заменили кран на кухне. Понравилось то, что мастер Эдик вежливый и аккуратный. »
 • Мария / 23 декабря 2018:
  Спасибо. Буквально спасли меня. Не могла сантехника в воскресенье вечером найти, унитаз забился. Или не отвечали, или заламывали сумму неподъемную. А от вас сантеххник сразу... »
 • Наталия / 12 декабря 2018:
  Рідко пишу відгуки. Але цей раз була "шокована" роботою сантехніків цієї фірми. Необхідно було зробити корективи в системі опалення. Приходили деякі "чудо-майстри", дивилися і як... »
 • Петро / 30 ноября 2018:
  Сантехніки свою справу добре знають. Замінили унітаз, встановили ванну, знайшли мені плиточника. »
 • Владимир / 15 ноября 2018:
  Иваныч работает быстро. Делает ремонт качественно, человек ответственный. Правда, говорит много, общаться хочет. Но, ничего, даже интересно. За три дня претензий нет. Мастер толковый. Спасибо. »
Ремонт квартир у Львові під ключ (050) 801-74-03, (093) 053-20-96 (096), 568-72-60

Категорії

Послуги електрика у Львові (050) 801-74-03 (093) 053-20-96 (096) 568-72-60
Вакансії: сантехніки, маляри, штукатури, плиточники у Львові. (050) 801-74-03 (093) 053-20-96 (096) 568-72-60

Як з нами зв’язатися?

Диспетчер (виклик майстра)
 (050) 801-74-03
 (093) 053-20-96
 (096) 568-72-60

 

Адміністрація
 (063) 278-26-67

Ваш сантехник Львов - Монтаж и обслуживание систем отопления.