Ваш сантехнік у Львові


Сантехник Львов. Скидки для пенсионеров 10%.

Теплі підлоги, переваги та недоліки. Монтаж теплих підлог у Львові.

Теплі підлоги, переваги та недоліки.Монтаж теплих підлог, теплі підлоги у Львові. Виклик сантехніка (050) 801-74-03, (093) 254-69-06, (096) 568-72-60

Розкриємо недоліки та переваги, які мають теплі підлоги. Пропонуємо кваліфікованих майстрів, які виконають монтаж теплих підлог у Львові… Проведемо консультацію, допоможемо зробити правильний вибір. Маємо величезний практичний досвід робіт у цій сфері. Телефонуйте, чекаємо. Фахівці завжди допоможуть, підберуть найбільш прийнятний варіант. Ви краще виберете потрібні теплі підлоги, якщо ознайомитеся з їх перевагами та недоліками. Адже, природно, що й в електричної теплої долівки, і у водяної при встановленні в тому, чи іншому приміщенні, є свої плюси й мінуси.

На малюнку зверху представлена невеличка вибірка позитивних та негативних нюансів теплих підлог.

Монтаж теплих підлог, теплі підлоги у Львові. Виклик сантехніка (050) 801-74-03, (093) 254-69-06, (096) 568-72-60
Переваги, що мають водяні теплі підлоги

 1. При експлуатації таких долівок температурний режим досить низький, не перевищує 50-ти °С. Знижуються витрати на обігрів, в порівнянні з іншими системами опалення, в середньому на 20-40%.
 2. Екологічно безпечні. З точки зору санітарних та гігієнічних норм це найбільш прийнятний варіант.
 3. Сприймається комфортніше тому, що велика частина тепла (до 70%) передається випромінюванням, тому.
 4. Економиться теплова енергія – в житлових будинках 20-30%, в приміщеннях з високими стелями (заввишки від трьох метрів) до 50% і більше.
 5. Відсутність радіаторів дозволяє ефективніше залучити житлову площу.
 6. Водяні теплі підлоги, попри високі початкові витрати, економніше електричних.
 7. При їх експлуатації генерація електромагнітного поля відсутня.

Монтаж теплих підлог, теплі підлоги у Львові. Виклик сантехніка (050) 801-74-03, (093) 254-69-06, (096) 568-72-60

Недоліки, що мають водяні теплі підлоги у Львові

 1. Незручності, пов'язані з довгим та клопітливим укладанням. Збільшення висоти підлогового покриття.
 2. Такі теплі підлоги у Львові мають перший, і для багатьох, головний недолік – адміністративні складності, навіть заборони на встановлення в квартирах. Це робиться для того, щоб мінімізувати ризик затоплення сусідів знизу.
 3. Необхідність армування труби, або стяжки, використання шару гідроізоляції, тобто плівки.
 4. Монтаж теплих підлог, за умови дотримання всіх технічних і технологічних умов, має підвищену вартість.
 5. При необхідності отримання відносно невеликої температури нагріву потрібно передбачити наявність змішувального вузла, який працює виключно в парі з водяним насосом.
 6. Часто, коли використовуються подібні теплі підлоги у Львові, взагалі у міських великих багатоповерхівках, це призводить до зниження загального тиску в опалювальній системі будинку.
 7. Вода, після проходження через контури труб, в наступні квартири надходить досить охолодженою, що приводить до недостатнього їх обігріву. Фактично у сусідів відбирається належне їм тепло.

Електричні теплі підлоги – їх плюси

 1. Не сушать повітря. Мікроклімат, створюваний ними, не шкідливий для здоров'я людей.
 2. Ці теплі підлоги – екологічні, добре підходять для обладнання тепличних та фермерських господарств, інших сільськогосподарських та науково-виробничих об'єктів.
 3. Просте управління і висока точність підтримки мікроклімату.
 4. Не залежить від центрального опалення, використовується в будь-який час року.
 5. Опалювальні системи, в яких застосовуються плівкові теплі підлоги, відрізняються підвищеною волого- і пожеже стійкістю, а також термостійкістю.
 6. Експерти стверджують – нагрівальні елементи пропрацюють стільки ж, скільки простоїть сама будівля, в якій вони змонтовані, і не зажадають обслуговування.
 7. Економія місця в приміщенні. Немає батарей.
 8. Приміщення, де використовуються подібні теплі підлоги, нагріваються значно швидше, ніж кімнати з іншим опаленням.

Монтаж теплих підлог, теплі підлоги у Львові. Виклик сантехніка (050) 801-74-03, (093) 254-69-06, (096) 568-72-60
Недоліки теплої електричної долівки

 1. Підвищене споживання електроенергії. Вона дорожча інших видів палива.
 2. Перш ніж здійснити монтаж теплих підлог з електропідігрівом, варто перевірити, чи витримає додаткове навантаження проводка.
 3. Наявність електромагнітного випромінювання. Це з серії – все електричне шкідливо.

Недоліки центрального опалення

Монтаж теплих підлог, теплі підлоги у Львові. Виклик сантехніка (050) 801-74-03, (093) 254-69-06, (096) 568-72-60

Слабкий обігрів долівки. Якщо вдатися в фізику цього механізму, то стає ясно і зрозуміло. Тепле повітря, нагріваючись радіаторами, піднімається вгору, потім охолоджуючись, опускається вниз.

Батареї опалення розташовуються на деякій відстані від долівки, тому внизу збирається холодне повітря, через що часто мерзнуть ноги.

У такій ситуації стають явними переваги, які мають теплі підлоги – приміщення обігрівається по всьому об'єму, не залишаючи застійних холодних зон, а крім того, забезпечується надходження тепла безпосередньо до ніг.

Монтаж теплих підлог, теплі підлоги у Львові. Виклик сантехніка (050) 801-74-03, (093) 254-69-06, (096) 568-72-60

На картинках бачимо, в чому різниця між радіаторним опаленням та теплими долівками.

Взагалі, монтаж теплих підлог має багато нюансів.

Так, влаштовуючи електричні теплі підлоги з нагрівальним кабелем потрібно заздалегідь врахувати необхідність виготовлення стяжки й, як наслідок, потребу в проведенні ремонту. Але, відгуки свідчать про те, що стяжку можливо за допомогою дизайнерських прийомів обіграти у вигляді подіуму та отримати своєрідний, неповторний інтер'єр приміщення.

У той же час, якщо далі продовжити розглядати різні теплі підлоги, побачимо – кабельна електропідлога в порівнянні з долівкою, виготовленою з використанням нагрівальних матів, споживає, при рівних умовах, меншу потужність.

Підлога з інфрачервоною плівкою, на відміну від кабельних, має випромінювання.

Взагалі, вибір теплої долівки для конкретних умов – завдання далеко не ординарне. В цій галузі існують свої тонкощі, їх необхідно знати й враховувати, виконуючи монтаж теплих підлог.

Тому пропонуємо наші послуги. «Ваш сантехнік Львів» виконає монтаж теплих підлог у Львові, позбавивши Вас від зайвих турбот.

Однозначно сказати, які теплі підлоги краще, не можна. Порівнювати просто, і водночас вкрай важко. Адже, застосування обігріву долівки дуже різноманітне і в деяких випадках початкові мінуси перетворюються в перевагу при реалізації проекту.

Кожен тип обігріву відмінно виконує завдання за умови правильного встановлення. Якщо обмежений бюджет, то вибирайте електричний метод. Однак кожен місяць ви будете отримувати великі рахунки з оплати за електроенергію.

З іншого боку, водяний спосіб зажадає відразу певних грошових вкладів на монтаж теплої підлоги. Але, з економічної точки зору в майбутньому – цей вид тепла менш витратний. Реалізовувати його краще в індивідуальному будинку.

Телефон для термінового виклику сантехніка у Львові. Виклик сантехніка (050) 801-74-03, (093) 254-69-06, (096) 568-72-60


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Відгуки про нашу роботу

 • Іван / 10 мая 2019:
  Хочу подякувати Андрію. Викликав майстра 9 травня. Приїхав один, нічого не зробив, поїхав. Потім до мене приїхав Андрій з цього сайту. Молодець хлопець. Сантехнік професіонал.... »
 • Людмила / 25 апреля 2019:
  Позавчера у меня были газовщики. Своим электронным носом обнюхали все. Газовый котел отлично, а вот совдеповская газовая плита пропускает. Я ее уже ремонтировала, на новую... »
 • Василий / 8 апреля 2019:
  Огромное спасибо мужикам за прочистку канализации! Правда приехали через 2,5 часа, но это и понятно. Они сразу сказали, что сейчас не смогут приехать, заняты на... »
 • Іван Сергійович / 30 марта 2019:
  Майстри мені сподобалися. Працюють швидко, приїхали своєчасно, як і домовлялися. Сучасні сантехніки! Все зробили акуратно, дійсно професіонали. Дякую. Всім рекомендую. Вони ще й електрикою займаються.... »
 • Антон / 7 марта 2019:
  Молодцы ребята. Быстро и кпчественно работают. думал на неделю ремонт затянется, а они за три дня сделали. Спасибо. Всем рекомендую. И цену не загибают, вполне... »
 • Нина / 2 февраля 2019:
  Спасибо большущее. Выручили, чтобы я без вас делала. Вы сантехники сбольшой буквы. Вообще, что за страна, город. Одинокой женщине не к кому обратиться. А вы... »
 • Люся / 20 января 2019:
  Дякую. Хлопці молодці. приїхали на свято. прочистили каналізацію. Але, якісь залякані, від ста грам відмовилися. Втікали даже. Добре, що гроші взяли. їх горілка лякає... То... »
 • Анжела / 13 января 2019:
  Скажу так, хорошо, что во Львове есть такие сантехники. У меня случилась авария, забился унитаз, ничего не могу сделать. Соседи тоже не помогут. Ночь никто... »
 • Тетяна / 7 января 2019:
  Дякуюю приїхав сантехнік в свято і все зробив. Я би не запрошувала, але діти малі. Потрібно. Дякую. Сергій - кращий сантехнік. Львів повинен пишатися такими... »
 • Марія / 2 января 2019:
  Первого числа приехали и прочистили канализацию. Спасибо. Никакаих претензий. »
 • Виктория / 29 декабря 2018:
  Спасибо за помощь. Заменили кран на кухне. Понравилось то, что мастер Эдик вежливый и аккуратный. »
 • Мария / 23 декабря 2018:
  Спасибо. Буквально спасли меня. Не могла сантехника в воскресенье вечером найти, унитаз забился. Или не отвечали, или заламывали сумму неподъемную. А от вас сантеххник сразу... »
 • Наталия / 12 декабря 2018:
  Рідко пишу відгуки. Але цей раз була "шокована" роботою сантехніків цієї фірми. Необхідно було зробити корективи в системі опалення. Приходили деякі "чудо-майстри", дивилися і як... »
 • Петро / 30 ноября 2018:
  Сантехніки свою справу добре знають. Замінили унітаз, встановили ванну, знайшли мені плиточника. »
 • Владимир / 15 ноября 2018:
  Иваныч работает быстро. Делает ремонт качественно, человек ответственный. Правда, говорит много, общаться хочет. Но, ничего, даже интересно. За три дня претензий нет. Мастер толковый. Спасибо. »
Ремонт квартир у Львові під ключ (050) 801-74-03, (093) 053-20-96 (096), 568-72-60

Категорії

Послуги електрика у Львові (050) 801-74-03 (093) 053-20-96 (096) 568-72-60
Вакансії: сантехніки, маляри, штукатури, плиточники у Львові. (050) 801-74-03 (093) 053-20-96 (096) 568-72-60

Як з нами зв’язатися?

Диспетчер (виклик майстра)
 (050) 801-74-03
 (093) 053-20-96
 (096) 568-72-60

 

Адміністрація
 (063) 278-26-67

Ваш сантехник Львов - Монтаж и обслуживание систем отопления.