Ваш сантехнік у Львові


Сантехник Львов. Скидки для пенсионеров 10%.

ПІДКЛЮЧЕННЯ БОЙЛЕРА у ЛЬВОВІ

Підключення бойлера у Львові. Ваш сантехнік. (050) 801-74-03, (093) 254-69-06, (096) 568-72-60Підключення бойлера. Які водонагрівачі ми встановлюємо

Виконуємо підключення бойлерів, що працюють від електричної мережі. Якщо Вам потрібно здійснити монтаж проточного водонагрівача, або встановлення накопичувального водонагрівача, звертайтеся у Ваш сантехнік Львів. Ми гарантуємо високу якість виконання робіт, допоможемо вибрати оптимальну модель електроприладу відповідно до Ваших потреб.

Наші майстри по встановленню бойлерів, займаються продукцією більшості відомих виробників:

 • Ariston (Аристон), Dex;
 • Baxi (Бакси), Дельфа (Delfa);
 • Атлантік (Atlantic);
 • Eldom (Елдом);
 • Electrolux (Електролюкс);
 • Фагор (Fagor), Фреджа;
 • Ferroli (Ферролі), Крауф (Krauf);
 • Garanterm (Гарантерм), Горенье (Gorenje);
 • Round (Атлантик завод), Люмікс (Lumix);
 • Металак (Metalac);
 • Nord (Норд), Новатек (Novatec);
 • Protherm, Рода (Roda);
 • Zanussi (Занусси), Thermor (французький бренд);
 • Сканді (Scandi), Термекс (Thermex);
 • Vestfrost (Вестфрост);
 • Bosch (Бош), та цілого ряду інших виробів, здатних працювати в наших електромережах.

_

Підключення бойлера. Особливості монтажу водонагрівачів

Сучасні бойлери надійні й безпечні, але тільки за умови ‒ установка водонагрівача виконується грамотно і професійно. Підключення бойлера у Львові. Ваш сантехнік. (050) 801-74-03, (093) 254-69-06, (096) 568-72-60Звернення до «випадкових людей», або самостійна спроба монтажу може стати причиною великих неприємностей і навіть трагедії. У кращому випадку Ви можете зіпсувати своє майно та затопити сусідів через розгерметизацію системи подавання води. У гіршому, можливе займання проводки, або навіть ураження електричним струмом.

Тільки звернення до професіоналів з встановлення водонагрівачів, які мають в своєму розпорядженні необхідні інструменти, гарантує надійну роботу електричного бойлера протягом всього терміну експлуатації. Коли Ви хочете, щоб бойлер працював надійно і безпечно, звертайтеся до «Ваш сантехнік». Майстри виконають якісну установку нагрівачів води у Львові.

_

Встановлення електричного проточного водонагрівача

Нагрівач проточного типу забезпечить квартиру гарячою водою через кілька секунд після включення. Вода гріється, проходячи вздовж нагрівального елементу, що обумовлює досить високу його потужність. Електроприлади цього типу, зазвичай використовують для резервного забезпечення гарячою водою, або там, де не потрібна стабільність температури в кількох точках споживання.

У зв'язку з високою потужністю, установка проточного водонагрівача передбачає підвищені вимоги до безпеки. Слід звернути увагу на заземлення та правильно увімкнути фази. Компактні розміри водонагрівачів цього типу дозволяють без проблем знайти для них місце, тому, підключення бойлерів рекомендується виконувати якомога ближче до точки споживання гарячої води.

При цьому виконується підводка холодної води й електричного кабелю. Бажано, щоб на вході нагрівача стояла запірна арматура. Для продовження його терміну служби треба встановлювати фільтр для води. Це не дозволить пристрою засмітитися, продовжить строк експлуатації тена.

_

Підключення електричного накопичувального водонагрівача

Накопичувальний водонагрівач встановлювати рекомендується тоді, коли необхідно забезпечити постійну наявність гарячої води в декількох точках споживання. Накопичувальний бак забезпечує стабільність Підключення електричного накопичувального у Львові. Ваш сантехнік. (050) 801-74-03, (093) 254-69-06, (096) 568-72-60температури при змінній витраті води, а також дозволяє використовувати електричний тен значно меншої потужності. Це накладає менше обмежень на підключення бойлера до електромережі.

У порівнянні з проточним, монтаж бойлера накопичувального потребує більше місця. Тому, зазвичай монтується там, де він не буде заважати, й куди можна здійснити підведення труб й електрики. Накопичувальний водонагрівач підключати до мережі бажано через пристрій захисного відмикання. Для запобігання розриву труб, у зв'язку з розширенням води при нагріванні, обов'язково слід встановити запобіжний клапан, а також кран, який дозволить відмикати подачу холодної води на вхід бойлера. Рекомендується використовувати фільтр очищення води, який запобігатиме потраплянню сміття з водопроводу та зменшить утворення накипу на тені.

_

Ремонт бойлерів

Також приводимо до ладу зламані прилади. Спеціалісти оперативно виїжджають за викликом. Оперативно, якісно здійснюють діагностику, проводять відновлення водонагрівача. Детальніше про ремонт бойлера у Львові.

_

Вартість установки водонагрівача

Стандартна вартість монтажу бойлера залежить від його типу й передбачає підключення до готових комунікацій. Залежно від типу нагрівача, його параметрів, ціна установки водонагрівача у Львові змінюється. Точні витрати на установку й підключення водонагрівача визначаються індивідуально, після огляду місця встановлення нашими фахівцями й визначення точного обсягу робіт.

Установка бойлера допоможе раз і назавжди усунути проблему з перебоями гарячої води. Майстри "Ваш сантехнік" виконають установку електробойлерів накопичувального та проточного типу в усіх районах Львова. В міській квартирі, або приватному будинку, водонагрівачі цього типу найбільш зручні й безпечні.

Ми робимо монтаж бойлера якісно й недорого, з дотриманням усіх вимог його безпечної експлуатації. Звертайтеся до нас, забезпечте наявність гарячої води в будь-який час в необхідному об’ємі.

Докладніше про нас Послуги сантехніка.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Відгуки про нашу роботу

 • Іван / 10 мая 2019:
  Хочу подякувати Андрію. Викликав майстра 9 травня. Приїхав один, нічого не зробив, поїхав. Потім до мене приїхав Андрій з цього сайту. Молодець хлопець. Сантехнік професіонал.... »
 • Людмила / 25 апреля 2019:
  Позавчера у меня были газовщики. Своим электронным носом обнюхали все. Газовый котел отлично, а вот совдеповская газовая плита пропускает. Я ее уже ремонтировала, на новую... »
 • Василий / 8 апреля 2019:
  Огромное спасибо мужикам за прочистку канализации! Правда приехали через 2,5 часа, но это и понятно. Они сразу сказали, что сейчас не смогут приехать, заняты на... »
 • Іван Сергійович / 30 марта 2019:
  Майстри мені сподобалися. Працюють швидко, приїхали своєчасно, як і домовлялися. Сучасні сантехніки! Все зробили акуратно, дійсно професіонали. Дякую. Всім рекомендую. Вони ще й електрикою займаються.... »
 • Антон / 7 марта 2019:
  Молодцы ребята. Быстро и кпчественно работают. думал на неделю ремонт затянется, а они за три дня сделали. Спасибо. Всем рекомендую. И цену не загибают, вполне... »
 • Нина / 2 февраля 2019:
  Спасибо большущее. Выручили, чтобы я без вас делала. Вы сантехники сбольшой буквы. Вообще, что за страна, город. Одинокой женщине не к кому обратиться. А вы... »
 • Люся / 20 января 2019:
  Дякую. Хлопці молодці. приїхали на свято. прочистили каналізацію. Але, якісь залякані, від ста грам відмовилися. Втікали даже. Добре, що гроші взяли. їх горілка лякає... То... »
 • Анжела / 13 января 2019:
  Скажу так, хорошо, что во Львове есть такие сантехники. У меня случилась авария, забился унитаз, ничего не могу сделать. Соседи тоже не помогут. Ночь никто... »
 • Тетяна / 7 января 2019:
  Дякуюю приїхав сантехнік в свято і все зробив. Я би не запрошувала, але діти малі. Потрібно. Дякую. Сергій - кращий сантехнік. Львів повинен пишатися такими... »
 • Марія / 2 января 2019:
  Первого числа приехали и прочистили канализацию. Спасибо. Никакаих претензий. »
 • Виктория / 29 декабря 2018:
  Спасибо за помощь. Заменили кран на кухне. Понравилось то, что мастер Эдик вежливый и аккуратный. »
 • Мария / 23 декабря 2018:
  Спасибо. Буквально спасли меня. Не могла сантехника в воскресенье вечером найти, унитаз забился. Или не отвечали, или заламывали сумму неподъемную. А от вас сантеххник сразу... »
 • Наталия / 12 декабря 2018:
  Рідко пишу відгуки. Але цей раз була "шокована" роботою сантехніків цієї фірми. Необхідно було зробити корективи в системі опалення. Приходили деякі "чудо-майстри", дивилися і як... »
 • Петро / 30 ноября 2018:
  Сантехніки свою справу добре знають. Замінили унітаз, встановили ванну, знайшли мені плиточника. »
 • Владимир / 15 ноября 2018:
  Иваныч работает быстро. Делает ремонт качественно, человек ответственный. Правда, говорит много, общаться хочет. Но, ничего, даже интересно. За три дня претензий нет. Мастер толковый. Спасибо. »
Ремонт квартир у Львові під ключ (050) 801-74-03, (093) 053-20-96 (096), 568-72-60

Категорії

Послуги електрика у Львові (050) 801-74-03 (093) 053-20-96 (096) 568-72-60
Вакансії: сантехніки, маляри, штукатури, плиточники у Львові. (050) 801-74-03 (093) 053-20-96 (096) 568-72-60

Як з нами зв’язатися?

Диспетчер (виклик майстра)
 (050) 801-74-03
 (093) 053-20-96
 (096) 568-72-60

 

Адміністрація
 (063) 278-26-67

Ваш сантехник Львов - Монтаж и обслуживание систем отопления.