Ваш сантехнік у Львові


Сантехник Львов. Скидки для пенсионеров 10%.

Ремонт змішувача

Ремонт одноважільного змішувача.

Спочатку про різницю між поняттями «кран» і «змішувач». Кожен сантехнік (приватний сантехнік у Львові, або з фірми) знає це, але для пересічного користувача розтлумачимо.

Краном називається водорозбірний пристрій, що забезпечує отримання води з водопостачальної системи, регулює її витрати, повністю може зупиняти потік води.
Змішувач крім того, що робить кран, ще змішує холодну і гарячу воду, регулює її потік та температуру.
У кожному крані, або змішувачі є такі елементи, як:
корпус з розміщеним в ньому механізмом управління струменем води;
носик, через який витікає вода;
вентиль або важіль, який управляє механізмом.
Головна відмінність кранів і змішувачів різного виду в конструкції замикального механізму та важелів.

Особливості одноважільних змішувачів.

У цих пристроїв особлива конструкція, яка дозволяє регулювати одночасно напір гарячої та холодної води. Змішувачі мають один важіль (одноважелі). Повертанням важеля вліво-вправо та вгору-вниз, одночасно регулюється температура та натиск води. Такі вентилі особливо зручні на кухні.

Також, зручно з ними й в душі, коли часто доводиться керувати змішувачем за допомогою однієї руки (наші майстри та кожен приватний сантехнік у Львові засвідчать це). Таким змішувачем вода миттєво перекривається, температура і напір води різко змінюються.
За внутрішньою будовою одноважільні змішувачі діляться на два типи: кульові (1) та картриджні (2).

Для умивальника, або ванни любий приватний сантехнік у Львові порекомендує Вам специфічний тип одноважільного змішувача з джойстиком. Його відмінність від інших подібних виробів у вертикальному розміщенні ручки. Це дуже зручно при користуванні душем - спрямований вгору або вниз важіль джойстика неможливо випадково зачепити рукою або тілом.
Якщо хочете економити воду вибирайте для ванни одноважільний змішувач з передбаченим режимом економії. Принцип роботи цього пристрою базується на двоступеневому регулюванні з плавним переходом між звичайним та економним режимами. При перемиканні режимів такого змішувача відчувається лише незначний опір важеля.
Ремонт одноважільного змішувача здійснюється швидко. Ваш сантехнік Львів, або приватний сантехнік у Львові зробить це якісно та недорого. Ціна ремонту вказана у розділі сайту «Прайс наших робіт».
Звичайно фахівці нашого колективу виконають ремонт одноважільного змішувача, або заміну одноважільного змішувача краще, швидше, більш якісно ніж будь-який приватний сантехнік у Львові.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Відгуки про нашу роботу

 • Іван / 10 мая 2019:
  Хочу подякувати Андрію. Викликав майстра 9 травня. Приїхав один, нічого не зробив, поїхав. Потім до мене приїхав Андрій з цього сайту. Молодець хлопець. Сантехнік професіонал.... »
 • Людмила / 25 апреля 2019:
  Позавчера у меня были газовщики. Своим электронным носом обнюхали все. Газовый котел отлично, а вот совдеповская газовая плита пропускает. Я ее уже ремонтировала, на новую... »
 • Василий / 8 апреля 2019:
  Огромное спасибо мужикам за прочистку канализации! Правда приехали через 2,5 часа, но это и понятно. Они сразу сказали, что сейчас не смогут приехать, заняты на... »
 • Іван Сергійович / 30 марта 2019:
  Майстри мені сподобалися. Працюють швидко, приїхали своєчасно, як і домовлялися. Сучасні сантехніки! Все зробили акуратно, дійсно професіонали. Дякую. Всім рекомендую. Вони ще й електрикою займаються.... »
 • Антон / 7 марта 2019:
  Молодцы ребята. Быстро и кпчественно работают. думал на неделю ремонт затянется, а они за три дня сделали. Спасибо. Всем рекомендую. И цену не загибают, вполне... »
 • Нина / 2 февраля 2019:
  Спасибо большущее. Выручили, чтобы я без вас делала. Вы сантехники сбольшой буквы. Вообще, что за страна, город. Одинокой женщине не к кому обратиться. А вы... »
 • Люся / 20 января 2019:
  Дякую. Хлопці молодці. приїхали на свято. прочистили каналізацію. Але, якісь залякані, від ста грам відмовилися. Втікали даже. Добре, що гроші взяли. їх горілка лякає... То... »
 • Анжела / 13 января 2019:
  Скажу так, хорошо, что во Львове есть такие сантехники. У меня случилась авария, забился унитаз, ничего не могу сделать. Соседи тоже не помогут. Ночь никто... »
 • Тетяна / 7 января 2019:
  Дякуюю приїхав сантехнік в свято і все зробив. Я би не запрошувала, але діти малі. Потрібно. Дякую. Сергій - кращий сантехнік. Львів повинен пишатися такими... »
 • Марія / 2 января 2019:
  Первого числа приехали и прочистили канализацию. Спасибо. Никакаих претензий. »
 • Виктория / 29 декабря 2018:
  Спасибо за помощь. Заменили кран на кухне. Понравилось то, что мастер Эдик вежливый и аккуратный. »
 • Мария / 23 декабря 2018:
  Спасибо. Буквально спасли меня. Не могла сантехника в воскресенье вечером найти, унитаз забился. Или не отвечали, или заламывали сумму неподъемную. А от вас сантеххник сразу... »
 • Наталия / 12 декабря 2018:
  Рідко пишу відгуки. Але цей раз була "шокована" роботою сантехніків цієї фірми. Необхідно було зробити корективи в системі опалення. Приходили деякі "чудо-майстри", дивилися і як... »
 • Петро / 30 ноября 2018:
  Сантехніки свою справу добре знають. Замінили унітаз, встановили ванну, знайшли мені плиточника. »
 • Владимир / 15 ноября 2018:
  Иваныч работает быстро. Делает ремонт качественно, человек ответственный. Правда, говорит много, общаться хочет. Но, ничего, даже интересно. За три дня претензий нет. Мастер толковый. Спасибо. »
Ремонт квартир у Львові під ключ (050) 801-74-03, (093) 053-20-96 (096), 568-72-60

Категорії

Послуги електрика у Львові (050) 801-74-03 (093) 053-20-96 (096) 568-72-60
Вакансії: сантехніки, маляри, штукатури, плиточники у Львові. (050) 801-74-03 (093) 053-20-96 (096) 568-72-60

Як з нами зв’язатися?

Диспетчер (виклик майстра)
 (050) 801-74-03
 (093) 053-20-96
 (096) 568-72-60

 

Адміністрація
 (063) 278-26-67

Ваш сантехник Львов - Монтаж и обслуживание систем отопления.