Ваш сантехнік у Львові


Сантехник Львов. Скидки для пенсионеров 10%.

Сантехніки. Штроблення стін у Львові.

Штроблення стінСантехніки. Штроблення стін у Львові. Виконуємо штроблення стін у Львові.

Виконуємо штроблення стін у Львові якісно та швидко. Замовляйте наші послуги, працюємо щоденно. Великі ремонтні роботи у квартирі, будинку, або всього-на-всього ремонти сантехніки, не обійдуться без замінювання інженерних мереж. Дроти, водопровідні труби потребують маскування в стінах. Треба робити штроби. Спеціалізуємося на штробленні сумісно з сантехнічними роботами. Ваш сантехнік у Львові ‒ краща якість, помірні ціни.

Штраба (поширений також варіант штроба) ‒ канавка в бетоні, цеглі, штукатурці для прокладання комунікацій (електричної проводки, трубопроводів). Важливо враховувати особливості мереж, нюанси штробления бетонної, цегляної, іншої поверхні. Штроблення стін ‒ це поглиблення комунікації спеціальними інструментами. Їх вибір залежить від матеріалу стіни.

 Чим виконується штроблення стін ‒ Львів

Застосовують:

 • молоток, зубило;
 • перфоратор;
 • болгарка;
 • ударні дрилі;
 • штроборіз.

 Підготовка стіни

На стіну наносимо розмітку. Перед початком роботи зі штроблення стін приміщення, дверні отвори закриваються вологою тканиною. Тканина не допустить забруднення пилом кімнат квартири. Можна щільно закрити їх будівельною плівкою.

 

Молотком, зубилом

ВикоСантехніки. Штроблення стін у Львові. Виконуємо штроблення стін у Львові.нання складається з невеликих сегментів. По-перше, зубилом робляться заглиблення краями штраби ‒ одна, дві ширини зубильного вістря. По-друге, ставимо зубило поперек поглиблення, вибиваємо частину стінки в глибину. Далі можна продовжувати знімання верхніх шарів наміченою лінією. На завершення приступати поглиблювати на 2,5 см всієї довжини. Також можливо після чергового зняття верхніх шарів відразу робити поглиблення штроби. Зубилом практично нереально отримати заглиблення у бетонній стіні.

 

Перфоратор

Застосовуються насадки:

 • широкі короткі бури;
 • лопаточки.

По довжині наміченої лінії перфоратором робляться отвори глибиною 2,5 см на відстані біля 1,0-1,5 см один від одного. Перфораторний регулятор перемикаємо в режим «свердління з ударом». Після цього лопаткою робиться штроблення стін. Перемикач перфоратора в встановлюємо в положення «удар».

Сантехніки. Штроблення стін у Львові. Виконуємо штроблення стін у Львові.Важливо ‒ не встановлювати лопатки поперек ліній штраби, щоб не відколювалися зайві шматки стіни, штукатурки. В результаті отримується канавка потрібних розмірів. Однак зовнішньо виглядати буде не зовсім привабливо. Перфораторне штроблення стіни ‒ найбільш швидкий, найменш брудний процес.

Заглиблення, зроблені перфораторною лопаткою, акуратністю не відрізняються. Нерівна лінія. Змиритися, або використати інструмент разом з «болгаркою». Пам’ятайте. Пилу при цьому методі штроблення бетонних стін очікується багато.

Перфоратор ‒ потужний пристрій, призначений для робіт з твердими, міцними поверхнями. При його використанні відчувається високий шумовий рівень. Шум поширюється через перекриття на поверхи будівель. В багатоповерхівках такою процедурою бажано займатися в денні години. Інакше, будуть скаржитися сусіди.

 

Болгарка (вуглова шліфувальна машина)

При застосуванні потрібно використовувати алмазні диски ‒ можливо проштробити бетон, цеглу. Спочатку проробляються дві паралельних борозни уздовж намічених ліній, з дотриманням відстанні між ними ‒ шириною штраби. Далі з використанням перфоратора, зубила очистити прорізаний отвір між надрізами на необхідну глибину.

Процес майже аналогічний попереднім варіантам, але, ‒ штробу отримують рівнішою. Важливо, особливо, якщо необхідна мінімізація завдання пошкоджень штукатурці, оздобленню стіни. Під час використання болгарки багато пилу, приміщення заповниться ним. Для усунення проблеми бажане використання порохотягу, краще промислового.

 

Працюємо штроборізом

Логічна модифікація варіантів з вугловими шліфувальними машинами. У пристрої існує можливість Сантехніки. Штроблення стін у Львові. Виконуємо штроблення стін у Львові.встановити два різальних алмазних кола з можливістю регулювання відстані між ними. Кола закриваються спеціальним захисним екраном, що перекриває ділянку контакту з поверхнею стіни. Регулюванням положення екрану змінюється глибина, на яку проводиться прорызування поверхні стіни.

Звичайно, кожух додатково забезпечений пристосованим відведенням для під’єднання труби порохотягу, що всмоктує. Отримуються рівні, паралельно розташовані зрізи. Штроблення стін у Львові нашими майстрами сантехніками здійснюється без розповсюдження пилу. Після прорізки країв штроб, перфоратором зачищаємо не потрібний матеріал. Недолік способу ‒ вартість штроборізів. Дуже висока.

Виконання штроблення під проводку ‒ Львів

Проводиться паралельно основним конструкціям будинку ‒ вертикально, горизонтально. Дозволяється нахил створеної штроби при прокладанні паралельно нахиленої стіни (мансарда).

Сантехніки. Штроблення стін у Львові. Виконуємо штроблення стін у Львові.Проводити горизонтальні штроблення потрібно ‒ не далі 15 см від перекриття. Штраба вертикальна повинна мати відстань від дверного, віконного прорізу, кутів ‒ 10 см, від труби газопостачання ‒ 40 см. Ширина, заглиблення штроб не повинні мати перевищення більшого 2,5 см. Довжина штраб не більшою, ніж три метри. Рекомендується зведення до мінімальної кількості поворотів штроби на маршруті від розподільчих коробок до вимикачів, розетки.

Найкраще ‒ один кут переходу на вертикаль від горизонталі, не враховуючи повороти в горизонтальних площинах у стиках стін. Не створювати борозни горизонтально в опорній конструкції. Стосується стіни панельних будинків, вони опорні, виняток – рібненькі перемички. Дотримуючись правил проводять розрахунок розводки. Після цього здійснюється кваліфіковане штроблення поверхні стін у Львові під електричну проводку.

 

Виконання штроблень стін під труби

Більш важке завдання, у порівнянні зі штробленнями під проводку. Процес включає не тільки прорізання глибоких канавок, але вимагає отворів у стелях, підлогах. При роботах багато будівельного пилу, адже виконується глибоке прорубання заглиблень у бетоні, залізобетоні, цеглі. Слід обов’язково провести підготовчий "прозвін" стін на наявність прихованої електропроводки.

Про це обов'язково треба замислитися, подібне свердління стін з електричною опроводкою може призвести до серйозних травм. Штроблення стіни під труби виконується штроборізом, болгарками, перфораторами.

 

Штроблення цегляної, бетонної стіни

З цегляними стінами особливих проблем при штроблення не виникає. Кладка цегли виконується за допомогою цементно-піщаної суміші, яка легко вибивається звичайними молотками, зубилом, після чого в утворену канавку укладають електричний кабель. В горизонтальному напрямку все пройде швидко ‒ шов між цеглами проходить через всю стіну. У свою чергу, у вертикальному напрямку доведеться пробивати цеглини.

З бетонними стінами справа інакша. Поверхня міцніша. Зубило, молоток мало допоможуть. Доцільно використовувати більш ефективні інструменти. Штроборез допоможе в стислі терміни, практично без пилу зробити штроби під електропроводку. Через велику вартість пристрою ним користуються тільки професійні будівельники. В побутових цілях використовують більш поширені інструменти – болгарка, перфоратор

Порада ‒ штроблення поверхні стін здійснювати, починаючи ремонт приміщень, до заключного оброблювання стель, стіни, долівок. Чому? З’являється великий обсяг червоного, білого пилу під час пиляння «болгаркою» глиняної, силікатної цегли.

Панельні стіни

Вирізання отворів для приховання комунікацій у стінах панельної будівлі має особливості. Штроби Сантехніки. Штроблення стін у Львові. Виконуємо штроблення стін у Львові.заборонено прорізати в стелях, долівці, на стиках панелей, щоб не руйнувалися шви. При вирізанні каналів горизонтально, забороняється пошкоджувати арматуру плит. Це може деформувати панелі. Штроба не повинна робитися глибше рівня розміщення арматури.

Оголення сталевих стрижнів викличе їх корозію, яка послабить конструктивні елементи будівлі. Якщо треба здійснювати штроблення панельних стін Львів, їх можна декорувати гіпсокартонними панелями, штукатуркою, ховати комунікації в облицювальному матеріалі. Ці способи неминуче підвищують вартість робіт. Розміщення арматури в бетонній панелі визначаємо металошукачами.

Штроблення стін, ціна у Львові

Залежить від виду стін, умов роботи, терміновості. У будь-якому випадку наші майстри виконають замовлення якісно, ціна штроблення у Львові буде помірною. Звертайтеся, обговоримо умови в індивідуальному порядку. Можливі сезонні знижки, проводяться акції. Ціни на свердління, штроблення стін у Львові.

Захист

При штробленні стін перфоратором, болгаркою, необхідно подбати про захист (маска, захисні окуляри, рукавиці). Потрібно дотримуватися заходів безпеки при поводженні з різальними інструментами. Крім значної кількості пилу, з-під абразивних кіл вилітають уламки стіни, які можуть завдавати робітнику травми. Сантехніки. Штроблення стін у Львові. Виконуємо штроблення стін у Львові.Працюйте в захисних спеціальних окулярах, рукавицях, спеціальному одязі. Потребують захисту марлевими пов'язками, респіраторами, органи дихання.

Обов’язково враховувати існування в долівці, стіні, прихованих ліній комунікації. Їх пошкодження викликає негативні наслідки – затоплення житла, ураження працівника електрикою. Перед початком ремонту приміщення знеструмлюються, а водопостачання виключається.

Якщо потрібні послуги штроблення стін під проводку, під труби, звертайтеся до нас, ми завжди прийдемо на допомогу. Професійні працівники створять штроби з високою точністю. Спеціалізуємося на прихованні сантехнічних мереж. Ми пропонуємо широкий сектор послуг клієнтам. Досвідчені сантехніки виконають замовлення кваліфіковано, швидко. Якщо Ви зацікавилися, зателефонуйте.

Повний спектр наших робіт – Послуги сантехніка у Львові.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Відгуки про нашу роботу

 • Іван / 10 мая 2019:
  Хочу подякувати Андрію. Викликав майстра 9 травня. Приїхав один, нічого не зробив, поїхав. Потім до мене приїхав Андрій з цього сайту. Молодець хлопець. Сантехнік професіонал.... »
 • Людмила / 25 апреля 2019:
  Позавчера у меня были газовщики. Своим электронным носом обнюхали все. Газовый котел отлично, а вот совдеповская газовая плита пропускает. Я ее уже ремонтировала, на новую... »
 • Василий / 8 апреля 2019:
  Огромное спасибо мужикам за прочистку канализации! Правда приехали через 2,5 часа, но это и понятно. Они сразу сказали, что сейчас не смогут приехать, заняты на... »
 • Іван Сергійович / 30 марта 2019:
  Майстри мені сподобалися. Працюють швидко, приїхали своєчасно, як і домовлялися. Сучасні сантехніки! Все зробили акуратно, дійсно професіонали. Дякую. Всім рекомендую. Вони ще й електрикою займаються.... »
 • Антон / 7 марта 2019:
  Молодцы ребята. Быстро и кпчественно работают. думал на неделю ремонт затянется, а они за три дня сделали. Спасибо. Всем рекомендую. И цену не загибают, вполне... »
 • Нина / 2 февраля 2019:
  Спасибо большущее. Выручили, чтобы я без вас делала. Вы сантехники сбольшой буквы. Вообще, что за страна, город. Одинокой женщине не к кому обратиться. А вы... »
 • Люся / 20 января 2019:
  Дякую. Хлопці молодці. приїхали на свято. прочистили каналізацію. Але, якісь залякані, від ста грам відмовилися. Втікали даже. Добре, що гроші взяли. їх горілка лякає... То... »
 • Анжела / 13 января 2019:
  Скажу так, хорошо, что во Львове есть такие сантехники. У меня случилась авария, забился унитаз, ничего не могу сделать. Соседи тоже не помогут. Ночь никто... »
 • Тетяна / 7 января 2019:
  Дякуюю приїхав сантехнік в свято і все зробив. Я би не запрошувала, але діти малі. Потрібно. Дякую. Сергій - кращий сантехнік. Львів повинен пишатися такими... »
 • Марія / 2 января 2019:
  Первого числа приехали и прочистили канализацию. Спасибо. Никакаих претензий. »
 • Виктория / 29 декабря 2018:
  Спасибо за помощь. Заменили кран на кухне. Понравилось то, что мастер Эдик вежливый и аккуратный. »
 • Мария / 23 декабря 2018:
  Спасибо. Буквально спасли меня. Не могла сантехника в воскресенье вечером найти, унитаз забился. Или не отвечали, или заламывали сумму неподъемную. А от вас сантеххник сразу... »
 • Наталия / 12 декабря 2018:
  Рідко пишу відгуки. Але цей раз була "шокована" роботою сантехніків цієї фірми. Необхідно було зробити корективи в системі опалення. Приходили деякі "чудо-майстри", дивилися і як... »
 • Петро / 30 ноября 2018:
  Сантехніки свою справу добре знають. Замінили унітаз, встановили ванну, знайшли мені плиточника. »
 • Владимир / 15 ноября 2018:
  Иваныч работает быстро. Делает ремонт качественно, человек ответственный. Правда, говорит много, общаться хочет. Но, ничего, даже интересно. За три дня претензий нет. Мастер толковый. Спасибо. »
Ремонт квартир у Львові під ключ (050) 801-74-03, (093) 053-20-96 (096), 568-72-60

Категорії

Послуги електрика у Львові (050) 801-74-03 (093) 053-20-96 (096) 568-72-60
Вакансії: сантехніки, маляри, штукатури, плиточники у Львові. (050) 801-74-03 (093) 053-20-96 (096) 568-72-60

Як з нами зв’язатися?

Диспетчер (виклик майстра)
 (050) 801-74-03
 (093) 053-20-96
 (096) 568-72-60

 

Адміністрація
 (063) 278-26-67

Ваш сантехник Львов - Монтаж и обслуживание систем отопления.