Ваш сантехнік у Львові


Сантехник Львов. Скидки для пенсионеров 10%.

Виконуємо ВСТАНОВЛЕННЯ БОЙЛЕРА у Львові

Виконуємо встановлення бойлера у Львові

Встановлення бойлера

Встановлення бойлера у Львові ‒ оптимальне рішення, якщо необхідно забезпечити комфорт при відключенні гарячої води. Проведіть монтаж бойлера, де є тільки холодна вода: в заміському будинку, на дачі й навіть в квартирі. Під'єднайте водонагрівач у якості основного, або резервного варіанту. У будь-якому випадку гаряча вода буде завжди. «Ваш сантехнік Львів» надає послуги по монтажу електричних бойлерів накопичувального та проточного типу. Фахівці встановлять бойлер під ключ, допоможуть визначитися з вибором.

У статті розповідаємо трохи теорії, потрібної інформації, яка потрібна для того, щоб зупинитися на найбільш оптимальному для вашої оселі матеріалі. У наступному матеріалі – які роботи ми виконуємо, ціна встановлення бойлера…

Види бойлерів

Ринок сучасних водонагрівачів пропонує широкий вибір моделей, та надає можливість вибрати найбільш оптимальний вид енергоносія. Виконуємо встановлення бойлера у ЛьвовіСьогодні для використання в будинках, квартирах, на дачах можливо вибрати найкращий варіант забезпечення гарячою водою. Наведемо основні типи бойлерів за джерелом тепла, їх найчастіше застосовують для гарячого водопостачання приватного житла:

 1. Встановлення електричного бойлера у Львові. Найпростіший, найпоширеніший спосіб забезпечити себе гарячою водою. Нагрівання води виконується за допомогою електричного тена. У більшості випадків не потрібно ніяких дозволів.
 2. Газові водонагрівачі, або колонки. Вони відносяться до водонагрівачів проточного типу. Досить зручні, але вимагають узгодження проекту й дозволу на установку. До них потрібно підключити водопровід та підвести газ.
 3. Монтаж непрямого водонагрівача. Економічне рішення, для нагрівання води застосовується принцип теплообміну з іншим теплоносієм. Наприклад, як теплоносій використовується гаряча вода системи опалення, або рідина, нагріта сонячним колектором.
 4. Комбіновані. Дозволяють використовувати для нагріву води кілька джерел енергії. Можна встановити бойлер непрямого нагріву з встановленим електричним теном. Таке рішення дозволить забезпечити гарячою водою будинок, коли опалення вимкнене.

Види монтажу

За типом встановлення бойлери можуть бути як настінними (проточного та накопичувального типу), так і підлоговими. Останні, як правило, мають великий обсяг накопичувального бака і призначені для забезпечення великої кількості гарячої рідини.

Принцип дії

Існує кілька варіантів дії цих пристроїв:

 • Монтаж проточних водонагрівачів ‒ вода нагрівається під час руху по його контуру, або уздовж тена. Характеризуються низькою інерційністю, проте стабільності температури при декількох точках споживання домогтися складно.
 • Якщо встановити накопичувальні бойлери, обладнані баком, можна забезпечити квартиру гарячою рідиною стабільної температури. При грамотному виборі обсягу бака, температура води на виході не залежить від числа точок споживання. Недолік – висока інерційність. Знадобляться години, щоб такий водонагрівач вийшов на робочий режим.
 • Монтаж проточно-накопичувальних бойлерів. Поєднують в собі переваги обох типів пристроїв, але мають велику вартість.

В любому випадку, якщо треба виконати монтаж водонагрівачів, звертайтеся до нас, телефонуйте. На запитання ‒ скільки коштує встановити бойлер у Львові, відповімо у наступній статті. Після виклику майстрів, кращі сантехніки терміново приїдуть, виконають всі побажання. Пам’ятайте ‒ від грамотності вибору водонагрівача залежить не тільки ваш комфорт, але й економічність його роботи. Тому варто приділити належну увагу цьому питанню. Всі наші послуги дивіться тут.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Відгуки про нашу роботу

 • Іван / 10 мая 2019:
  Хочу подякувати Андрію. Викликав майстра 9 травня. Приїхав один, нічого не зробив, поїхав. Потім до мене приїхав Андрій з цього сайту. Молодець хлопець. Сантехнік професіонал.... »
 • Людмила / 25 апреля 2019:
  Позавчера у меня были газовщики. Своим электронным носом обнюхали все. Газовый котел отлично, а вот совдеповская газовая плита пропускает. Я ее уже ремонтировала, на новую... »
 • Василий / 8 апреля 2019:
  Огромное спасибо мужикам за прочистку канализации! Правда приехали через 2,5 часа, но это и понятно. Они сразу сказали, что сейчас не смогут приехать, заняты на... »
 • Іван Сергійович / 30 марта 2019:
  Майстри мені сподобалися. Працюють швидко, приїхали своєчасно, як і домовлялися. Сучасні сантехніки! Все зробили акуратно, дійсно професіонали. Дякую. Всім рекомендую. Вони ще й електрикою займаються.... »
 • Антон / 7 марта 2019:
  Молодцы ребята. Быстро и кпчественно работают. думал на неделю ремонт затянется, а они за три дня сделали. Спасибо. Всем рекомендую. И цену не загибают, вполне... »
 • Нина / 2 февраля 2019:
  Спасибо большущее. Выручили, чтобы я без вас делала. Вы сантехники сбольшой буквы. Вообще, что за страна, город. Одинокой женщине не к кому обратиться. А вы... »
 • Люся / 20 января 2019:
  Дякую. Хлопці молодці. приїхали на свято. прочистили каналізацію. Але, якісь залякані, від ста грам відмовилися. Втікали даже. Добре, що гроші взяли. їх горілка лякає... То... »
 • Анжела / 13 января 2019:
  Скажу так, хорошо, что во Львове есть такие сантехники. У меня случилась авария, забился унитаз, ничего не могу сделать. Соседи тоже не помогут. Ночь никто... »
 • Тетяна / 7 января 2019:
  Дякуюю приїхав сантехнік в свято і все зробив. Я би не запрошувала, але діти малі. Потрібно. Дякую. Сергій - кращий сантехнік. Львів повинен пишатися такими... »
 • Марія / 2 января 2019:
  Первого числа приехали и прочистили канализацию. Спасибо. Никакаих претензий. »
 • Виктория / 29 декабря 2018:
  Спасибо за помощь. Заменили кран на кухне. Понравилось то, что мастер Эдик вежливый и аккуратный. »
 • Мария / 23 декабря 2018:
  Спасибо. Буквально спасли меня. Не могла сантехника в воскресенье вечером найти, унитаз забился. Или не отвечали, или заламывали сумму неподъемную. А от вас сантеххник сразу... »
 • Наталия / 12 декабря 2018:
  Рідко пишу відгуки. Але цей раз була "шокована" роботою сантехніків цієї фірми. Необхідно було зробити корективи в системі опалення. Приходили деякі "чудо-майстри", дивилися і як... »
 • Петро / 30 ноября 2018:
  Сантехніки свою справу добре знають. Замінили унітаз, встановили ванну, знайшли мені плиточника. »
 • Владимир / 15 ноября 2018:
  Иваныч работает быстро. Делает ремонт качественно, человек ответственный. Правда, говорит много, общаться хочет. Но, ничего, даже интересно. За три дня претензий нет. Мастер толковый. Спасибо. »
Ремонт квартир у Львові під ключ (050) 801-74-03, (093) 053-20-96 (096), 568-72-60

Категорії

Послуги електрика у Львові (050) 801-74-03 (093) 053-20-96 (096) 568-72-60
Вакансії: сантехніки, маляри, штукатури, плиточники у Львові. (050) 801-74-03 (093) 053-20-96 (096) 568-72-60

Як з нами зв’язатися?

Диспетчер (виклик майстра)
 (050) 801-74-03
 (093) 053-20-96
 (096) 568-72-60

 

Адміністрація
 (063) 278-26-67

Ваш сантехник Львов - Монтаж и обслуживание систем отопления.