Ваш сантехнік у Львові


Сантехник Львов. Скидки для пенсионеров 10%.

Встановити ванну у Львові

Встановити ванну у Львові - Ваш сантехнік у Львові. (050) 801-74-03 (093) 254-69-06 (096) 568-72-60

Встановити ванну - розміри ванни, порядок вирівнювання, інструменти

Наш майстер сантехнік може встановити ванну у Львові швидко і якісно. Звертайтеся. Як зрозуміло з назви, у цій статті продовжуємо цікаву тему встановлення ванн. Вони є у кожній квартирі, в будинках, котеджах. Тому читайте цей матеріал від кращих сантехніків. Розповімо про кілька нюансів, які вам знадобляться.

_

 Відповідність габаритів приміщень і ванни

Господарі великих ванних кімнат можуть бути спокійними ‒ вони мають чудову можливість вибрати будь-яку ванну, якщо тільки самі зможуть в ній поміститися. Всім іншим доведеться ретельно вимірювати малогабаритні приміщення, щоб переконатися в тому, що обрана модель буде органічно виглядати й не позбавить вас можливості розмістити потрібну в санвузлі техніку.

Пам'ятайте, що зовнішній вигляд виробу може призвести помилкове враження. Деякі, дуже схожі одна на одну, моделі мають абсолютно різні розміри. Найбільш поширені розміри цього пристрою для миття з різних матеріалів, теж відрізняються один від одного. Це добре помітно, коли виконуєте монтаж ванни.

Розміри :Встановити ванну у Львові - Ваш сантехнік у Львові. (050) 801-74-03 (093) 254-69-06 (096) 568-72-60

_

Малогабаритні ванни

Встановити ванну у Львові - Ваш сантехнік у Львові. (050) 801-74-03 (093) 254-69-06 (096) 568-72-60Набувають популярності з різних причин. Іноді через те, що в санвузлі мало місця для великої споруди. Але часом власник великого приміщення теж робить вибір на користь компактної моделі. Наприклад, людям похилого віку та інвалідам часто рекомендують приймати гігієнічні процедури в сидячому положенні. Їм необхідно встановлювати малогабаритні «сидячі» ванни. До речі, той факт, що модель займає мало місця в просторі, не робить її дешевою. Навпаки, невеликі вироби найчастіше досить дорогі. Їх створюють для того, щоб задовольнити потреби людей. А раз вони мають попит, значить, за них доведеться заплатити.

_

Інші моделі

Встановити ванну у Львові - Ваш сантехнік у Львові. (050) 801-74-03 (093) 254-69-06 (096) 568-72-60Звичайно в просторих приміщеннях панують інші моделі. Зроблені вони з акрилу, або з чавуну. Чавунні виглядають солідно і надійно, але без претензій на оригінальність. А ось різноманітності акрилових можна заздрити:

 • кутові;
 • прямокутні моделі;
 • багатокутники;
 • овали.

Велика кількість декоративних оздоблень теж справляє враження. Іноді покупці можуть потрапити під вплив несумлінних продавців. Замість виробу акрилового купляють бюджетну пластикову підробку. Як правило, це китайські неякісні ванни, які потім важко встановлювати. До нюансів монтажу ванн із пластику ми ще повернемося. Але, порада – щоб встановити ванну у Львові, здійснюйте виклик сантехніка. Телефонуйте до нас «Ваш сантехнік Львів».

_

Підготовка до встановлення ванни

Незалежно від типу, або розмірів, вони встановлюються не за один прийом. В процесі монтажу ванни обов'язково потрібні спеціалізовані інструменти, які треба готувати заздалегідь, щоб були під руками.

 1. Правило. Саме так, наголошуючи на букву «и», називають рівну довгу планку. Її довжина повинна дорівнювати діагоналі тієї ванни, яку нам треба встановити. Якщо у господарстві немає правила, а витрачати гроші на нього спеціально для однієї операції не хочеться, можна використати для цієї мети будь-яку рівну і довгу планку. На неї встановлюється рівень. Або, як вихід з ситуації, коли немає інструменту для того, щоб гарно встановити ванну, викликайте сантехніка. Це порада. Переходимо до наступних інструментів.
 2. Вилковий ключ. Цей інструмент застосовується для монтажу зливних механізмів, які зазвичай виробляються з пластику.
 3. Молоток з гуми. Він необхідний, якщо потрібно посадити ніжки. Гума, на відміну від металевих інструментів, не шкодить емалі виробу і не стає причиною його деформації.
 4. Як додатковий матеріал потрібен силіконовий герметик. Якщо виконуєте монтаж акрилової ванни, не забувайте запасатися ізоляційною стрічкою.

_

Вирівнювання і підключення сантехніки

Встановити ванну у Львові - Ваш сантехнік у Львові. (050) 801-74-03 (093) 254-69-06 (096) 568-72-60Вирівнювати ванну будемо використовуючи рівень. При цьому дотримуйтеся такого принципу: піднімати опущену частину, а не опускати підняту. Не забуваємо ‒ висота встановлюваного виробу для нас має значення.

Спочатку закінчується вирівнювання ванни, а вже потім підключають її до каналізаційного зливу. Інакше можна випадково зіпсувати сифон.

Вирівняти ванну своїми руками можливо двома варіантами: по бортах; по діагоналі. У першому випадку правило укладають на протилежні кути ємності. Зверху на нього встановлюється рівень. Вирівнюємо ванну методом підкручування її ніжок. До тих пір, поки рівень не стане показувати, що досягли мети. Після цього треба перекладати правило з рівнем на інші кути, теж розташовані по діагоналі відносно один одного. Процедуру слід повторювати двічі, щоб переконатися в результаті. Краще всього вирівняє, в комплексі зробить монтаж ванни досвідчений сантехнік. Адже, це відповідальна робота.

Якщо вирівнювати по бортах, правило встановлюють спочатку по одному боці ванній, а потім по іншому. Регулюється один бік ємності, а потім інший. Повторюємо кілька разів. Адже, якщо регулювати одну зі сторін, друга може втрачати настройку. Цей спосіб значно більш трудомісткий, ніж по діагоналі. Якщо ж і підлога має нерівну поверхню, то доведеться попітніти. Як бачимо, встановити ванну не така вже, і легка справа.

_

Як підготувати каналізацію

Встановити ванну у Львові - Ваш сантехнік у Львові. (050) 801-74-03 (093) 254-69-06 (096) 568-72-60Воду відмикаємо. Для цього краще здійснити виклик сантехніка. Можливо, доведеться перекрити постачання води всьому будинку. Але, швидше за все, можна буде обмежитися тільки квартирами, які живляться на одному, з вашої житловою площею, стояку.

У будь-якому випадку, людей треба попередити заздалегідь, щоб ця подія не була неприємним подарунком для тих, хто в цей час миє посуд, пере, або приймає душ. Мета цього заходу полягає в тому, щоб досягти повної відсутності вологи не тільки в патрубку каналізаційної труби, але і в самій трубі теж. Забезпечивши сухість, ми доб'ємося кращої герметизації при підключенні. Для підсушування внутрішньої й зовнішньої поверхні труби можна використовувати звичайний домашній фен.

Про підготовчі роботи все зрозуміло. Про те, як безпосередньо виконується монтаж ванни розповімо в наступній статті.

Детальніше про те, що ми робимо, можете ознайомитися – «Послуги сантехніка».

Памятайте! Наші майстри найкращі професіонали в цій сфері. Гарантуємо, отримаєте задоволення від праці сантехніків. Звертайтеся до нас, щоб встановити ванну у Львові. Робимо швидко, високоякісно.

Встановити ванну у Львові - Ваш сантехнік у Львові. (050) 801-74-03 (093) 254-69-06 (096) 568-72-60


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Відгуки про нашу роботу

 • Антон / 7 марта 2019:
  Молодцы ребята. Быстро и кпчественно работают. думал на неделю ремонт затянется, а они за три дня сделали. Спасибо. Всем рекомендую. И цену не загибают, вполне... »
 • Нина / 2 февраля 2019:
  Спасибо большущее. Выручили, чтобы я без вас делала. Вы сантехники сбольшой буквы. Вообще, что за страна, город. Одинокой женщине не к кому обратиться. А вы... »
 • Люся / 20 января 2019:
  Дякую. Хлопці молодці. приїхали на свято. прочистили каналізацію. Але, якісь залякані, від ста грам відмовилися. Втікали даже. Добре, що гроші взяли. їх горілка лякає... То... »
 • Анжела / 13 января 2019:
  Скажу так, хорошо, что во Львове есть такие сантехники. У меня случилась авария, забился унитаз, ничего не могу сделать. Соседи тоже не помогут. Ночь никто... »
 • Тетяна / 7 января 2019:
  Дякуюю приїхав сантехнік в свято і все зробив. Я би не запрошувала, але діти малі. Потрібно. Дякую. Сергій - кращий сантехнік. Львів повинен пишатися такими... »
 • Марія / 2 января 2019:
  Первого числа приехали и прочистили канализацию. Спасибо. Никакаих претензий. »
 • Виктория / 29 декабря 2018:
  Спасибо за помощь. Заменили кран на кухне. Понравилось то, что мастер Эдик вежливый и аккуратный. »
 • Мария / 23 декабря 2018:
  Спасибо. Буквально спасли меня. Не могла сантехника в воскресенье вечером найти, унитаз забился. Или не отвечали, или заламывали сумму неподъемную. А от вас сантеххник сразу... »
 • Наталия / 12 декабря 2018:
  Рідко пишу відгуки. Але цей раз була "шокована" роботою сантехніків цієї фірми. Необхідно було зробити корективи в системі опалення. Приходили деякі "чудо-майстри", дивилися і як... »
 • Петро / 30 ноября 2018:
  Сантехніки свою справу добре знають. Замінили унітаз, встановили ванну, знайшли мені плиточника. »
 • Владимир / 15 ноября 2018:
  Иваныч работает быстро. Делает ремонт качественно, человек ответственный. Правда, говорит много, общаться хочет. Но, ничего, даже интересно. За три дня претензий нет. Мастер толковый. Спасибо. »
 • Клавдия / 2 ноября 2018:
  Унитаз прочистили быстро, никаких проблем. За собой оставили порядок. Спасибо. »
 • Иван Сергеевич / 23 октября 2018:
  За день все сделали. Перед ними приходили два мастера, так оценили работу почти в полтора раза дороже, и по времени рассказывали, что три дня делать... »
 • Ольга / 18 октября 2018:
  Свою роботу виконують швидко, якісно. Хлопці акуратні, все прибрали за собою. Дякую, цих сантехніків завжди рада бачити. »
 • Марія / 8 октября 2018:
  Шукали сантехніка в неділю, не могли знайти, ніхто у Львові не хотів їхати в Рясне 2. Зателефонували на цей сайт. Ніяких проблем, через годину сантехнік... »
Ремонт квартир у Львові під ключ (050) 801-74-03, (093) 053-20-96 (096), 568-72-60

Категорії

Послуги електрика у Львові (050) 801-74-03 (093) 053-20-96 (096) 568-72-60
Вакансії: сантехніки, маляри, штукатури, плиточники у Львові. (050) 801-74-03 (093) 053-20-96 (096) 568-72-60

Як з нами зв’язатися?

Диспетчер (виклик майстра)
 (050) 801-74-03
 (093) 053-20-96
 (096) 568-72-60

 

Адміністрація
 (063) 278-26-67

Ваш сантехник Львов - Монтаж и обслуживание систем отопления.