Ваш сантехнік у Львові


Сантехник Львов. Скидки для пенсионеров 10%.

Встановлення душової кабіни Львів

Ремонт душової кабіни у Львові

Встановлення душової кабіни у Львові, Ремонт душевой кабинки во Львове. (050) 801-74-03, (093) 254-69-06, (096) 568-72-60. Vashsantehnik.lviv.uaВиконуємо встановлення душової кабіни у Львові. Професійні майстри виконають повний комплекс робіт, здійснюють її підключення до каналізації. Висока якість гарантується. Вартість доступна (дивіться – «Ціни на послуги сантехніка…»), уточнюйте у наших операторів. Постійно проводяться акції, надаємо суттєві знижки. Телефонуйте! Здійснюємо ремонт сантехніки, виконуємо роботи цілодобово, при потребі в аварійному режимі. Наш колектив складається з досвідчених фахівців.

Працюємо в цій сфері понад десять років. Маємо тільки позитивні відгуки від задоволених мешканців нашого міста.

Надаємо різноманітні послуги сантехніка, враховуючи побажання клієнтів.

Виконуємо:

 • демонтаж душової кабіни;
 • обладнання подіуму під нею;
 • герметизацію душової кабіни;
 • монтаж пластикових (скляних) шторок;
 • ремонт душових кабін у Львові;
 • заміна піддона
 • усунення засмічень, течі в кабінці;
 • встановлення душової кабіни;
 • монтаж душової кабіни з джакузі. Та інші роботи.

Ціна встановлення душової кабіни у Львові залежить від:

 • типу конструкції, умов проведення роботи;
 • необхідності проведення демонтажних робіт (демонтаж ванни або старої кабіни);
 • необхідності прокладання додаткових сантехнічних комунікацій.

Встановлення душової кабіни у Львові, Ремонт душевой кабинки во Львове. (050) 801-74-03, (093) 254-69-06, (096) 568-72-60. Vashsantehnik.lviv.uaСучасна сантехніка задовольняє усі вимоги до комфорту. Все частіше в квартирі, будинку, гуртожитку, на дачі, замість ванни практикується встановлення душової кабіни.

«Ваш сантехнік Львів» надає послуги професіоналів, які виконують встановлення, ремонт сантехніки оперативно та якісно. Це стосується й кабінок, для якого залучаються дійсні майстри.

Адже, встановлення душових кабін Львів ‒ вимагає, як теоретичних знань, так і практичних вмінь, тому самостійно зробити це можуть не всі. Довіривши цю справу нам, ви отримаєте безвідмовну роботу кабіни на протязі багатьох років.

Варто зауважити, що, на відміну від звичайного душа, де передбачається тільки подача холодної й гарячої води, душова кабіна має ряд додаткових функцій, які вимагають грамотного підключення, відповідно рівня знань. Також, до того, як її купляти, потрібно дещо виконати.

Що треба зробити до придбання кабінки

 • Врахувати її висоту: вона не повинна розміщуватися впритул до стелі.
 • Повністю закінчити ремонт приміщення і переконатися в підключенні необхідних комунікацій (холодна і гаряча вода, каналізація). Повинна, обов’язково, функціонувати система вентиляції.
 • Випуск каналізаційної труби повинен знаходитися не вище 5-7 см від підлоги. Якщо відстань від підлоги до труби більше, то необхідно попередньо зробити поміст для піддона.

Розкажемо, як здійснюють монтаж душових кабін у Львові досвідчені сантехніки.

Правильне встановлення душової кабіни

Встановлення душової кабіни у Львові, Ремонт душевой кабинки во Львове. (050) 801-74-03, (093) 254-69-06, (096) 568-72-60. Vashsantehnik.lviv.uaСпосіб і варіанти її підключення залежать від типу конструкції подібної сантехніки. Існують відкриті секції для прийняття душу і закриті душові бокси (гідробокс). У першому випадку конструкція буде складатися з піддона, змішувача і дверей. Такий варіант призначений для кутового встановлення, де стінками кабінки стануть стіни ванної кімнати.

Гідробокс ‒ закрита конструкція прямокутної, або напівкруглої форми зі стінами й стелею, в якому розміщені всі необхідні пристосування. Його розміщення залежить від розмірів і можливостей приміщення.

Алгоритм здійснення монтажу душової кабінки

 1. Вибір і підготовка місця (у ванній, на кухні, в кімнаті).
 2. Розміщення піддону.
 3. Підведення до води та каналізації.
 4. Складання кабінки.
 5. Підключення до електричної мережі.
 6. Гідроізоляція всіх вузлів і з'єднань.
 7. Тестування роботи в різних режимах.

Місце встановлення

Встановлення душової кабіни у Львові, Ремонт душевой кабинки во Львове. (050) 801-74-03, (093) 254-69-06, (096) 568-72-60. Vashsantehnik.lviv.uaВізуально підлога може виглядати рівною, але потрібно пам’ятати ‒ поспіх або небажання дотримуватися правил може призвести до того, що вода в піддоні буде застоюватися.

Це подарує не тільки некомфортні відчуття від поганого зливу води при купанні в кабінці, але і розмноження бактерій, неприємні запахи. Буде створюватися враження постійного засмічення каналізації, хоча причина ‒ неправильно підготовлене місце, на якому виконується монтаж душової кабінки.

Після вирівнювання долівки підводяться труби гарячої та холодної води, каналізаційна труба з перехідником на злив. Комунікації повинні бути підготовлені до початку робіт. До того, як почнеться монтаж душової кабіни Львів. Такі сантехнічні послуги надають наші майстри.

Встановлення піддону

Конструкція піддону передбачає спеціальні ніжки-опори, потрібно буде просто виставити їх у рівне й стійке положення. Після цього, зафіксувати контргайками. Якщо ж, він виготовлений з акрилу, то для того, щоб Встановлення душової кабіни у Львові, Ремонт душевой кабинки во Львове. (050) 801-74-03, (093) 254-69-06, (096) 568-72-60. Vashsantehnik.lviv.uaуникнути прогинів, піддон зміцнюють бетонною «подушкою», або прошарком з монтажної піни.

Провести підключення до водопроводу краще гнучкими шлангами, довжина яких повинна бути не менше півтора метра, щоб можна було проводити обслуговування та ремонт. Для під'єднання зливного сифона краще використовувати гофровану трубу потрібного діаметру.

Рівень піддону повинен знаходитися над підведенням каналізації, але випуск труби не повинен бути вище 5-7 см над підлогою, інакше знадобиться робити подіум. Деякі моделі мають піддон з незнімним екраном. В цьому випадку для полегшення доступу до сифона вирізається технологічний люк.

Краще всього це виконає наш сантехнік, який професійно займається цією справою.

Встановлення душової кабінки Львів

Встановлення душової кабіни у Львові, Ремонт душевой кабинки во Львове. (050) 801-74-03, (093) 254-69-06, (096) 568-72-60. Vashsantehnik.lviv.uaЗбирати потрібно в приміщенні подальшої експлуатації. Найвідповідальніший момент ‒ кріплення дверей, або скла. Дверцята необхідно вставити в спеціальні пази, які попередньо змащуються силіконом (для забезпечення м'якого ходу роликів).

Задня стінка конструкції прикріплюється безпосередньо до піддона, а потім на ній кріпляться шторки. Велике значення має правильна фіксація дверей (шторок), тому що будь-яке відхилення загрожує потраплянням води поза межі гідробоксу.

Підключення душової кабіни до електромережі

Багато моделей буквально напхані різними пристроями, для яких потрібне надійне підключення до електрики: заземлення, підвищений перетин кабелю, автомат не менше 16 А та УЗО. Використовувати звичайні розетки, подовжувачі й незаземлені електричне обладнання категорично забороняється.

Гідроізоляція вузлів і з'єднань

Для герметизації з'єднань служать ущільнювачі, що входять в комплектацію, і спеціальні будівельні герметики. Бажано, після їх Встановлення душової кабіни у Львові, Ремонт душевой кабинки во Львове. (050) 801-74-03, (093) 254-69-06, (096) 568-72-60. Vashsantehnik.lviv.uaнанесення не включати воду 24 години та тимчасово не користуватися кабінкою.

У комплекті, душові кабіни, бокси мають інструкцію зі складання та експлуатації. Роботи потрібно проводити в суворій відповідності з рекомендаціями виробників, які в ній вказуються. В іншому випадку, неграмотне підключення може призвести до протікання води, виходу з ладу устаткування.

Як бачимо, встановлення душової кабіни у Львові має багато нюансів. Без досвіду важко. Краще звернутися до нас, щоб уникнути неприємних наслідків не професійного облаштування душової кабінки.

Дивіться повний перелік наших робіт – Послуги сантехніка Львів.

Завжди допоможемо. Чекаємо вашого звернення.

Встановлення душової кабіни у Львові, Ремонт душевой кабинки во Львове. (050) 801-74-03, (093) 254-69-06, (096) 568-72-60. Vashsantehnik.lviv.ua


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Відгуки про нашу роботу

 • Іван / 10 мая 2019:
  Хочу подякувати Андрію. Викликав майстра 9 травня. Приїхав один, нічого не зробив, поїхав. Потім до мене приїхав Андрій з цього сайту. Молодець хлопець. Сантехнік професіонал.... »
 • Людмила / 25 апреля 2019:
  Позавчера у меня были газовщики. Своим электронным носом обнюхали все. Газовый котел отлично, а вот совдеповская газовая плита пропускает. Я ее уже ремонтировала, на новую... »
 • Василий / 8 апреля 2019:
  Огромное спасибо мужикам за прочистку канализации! Правда приехали через 2,5 часа, но это и понятно. Они сразу сказали, что сейчас не смогут приехать, заняты на... »
 • Іван Сергійович / 30 марта 2019:
  Майстри мені сподобалися. Працюють швидко, приїхали своєчасно, як і домовлялися. Сучасні сантехніки! Все зробили акуратно, дійсно професіонали. Дякую. Всім рекомендую. Вони ще й електрикою займаються.... »
 • Антон / 7 марта 2019:
  Молодцы ребята. Быстро и кпчественно работают. думал на неделю ремонт затянется, а они за три дня сделали. Спасибо. Всем рекомендую. И цену не загибают, вполне... »
 • Нина / 2 февраля 2019:
  Спасибо большущее. Выручили, чтобы я без вас делала. Вы сантехники сбольшой буквы. Вообще, что за страна, город. Одинокой женщине не к кому обратиться. А вы... »
 • Люся / 20 января 2019:
  Дякую. Хлопці молодці. приїхали на свято. прочистили каналізацію. Але, якісь залякані, від ста грам відмовилися. Втікали даже. Добре, що гроші взяли. їх горілка лякає... То... »
 • Анжела / 13 января 2019:
  Скажу так, хорошо, что во Львове есть такие сантехники. У меня случилась авария, забился унитаз, ничего не могу сделать. Соседи тоже не помогут. Ночь никто... »
 • Тетяна / 7 января 2019:
  Дякуюю приїхав сантехнік в свято і все зробив. Я би не запрошувала, але діти малі. Потрібно. Дякую. Сергій - кращий сантехнік. Львів повинен пишатися такими... »
 • Марія / 2 января 2019:
  Первого числа приехали и прочистили канализацию. Спасибо. Никакаих претензий. »
 • Виктория / 29 декабря 2018:
  Спасибо за помощь. Заменили кран на кухне. Понравилось то, что мастер Эдик вежливый и аккуратный. »
 • Мария / 23 декабря 2018:
  Спасибо. Буквально спасли меня. Не могла сантехника в воскресенье вечером найти, унитаз забился. Или не отвечали, или заламывали сумму неподъемную. А от вас сантеххник сразу... »
 • Наталия / 12 декабря 2018:
  Рідко пишу відгуки. Але цей раз була "шокована" роботою сантехніків цієї фірми. Необхідно було зробити корективи в системі опалення. Приходили деякі "чудо-майстри", дивилися і як... »
 • Петро / 30 ноября 2018:
  Сантехніки свою справу добре знають. Замінили унітаз, встановили ванну, знайшли мені плиточника. »
 • Владимир / 15 ноября 2018:
  Иваныч работает быстро. Делает ремонт качественно, человек ответственный. Правда, говорит много, общаться хочет. Но, ничего, даже интересно. За три дня претензий нет. Мастер толковый. Спасибо. »
Ремонт квартир у Львові під ключ (050) 801-74-03, (093) 053-20-96 (096), 568-72-60

Категорії

Послуги електрика у Львові (050) 801-74-03 (093) 053-20-96 (096) 568-72-60
Вакансії: сантехніки, маляри, штукатури, плиточники у Львові. (050) 801-74-03 (093) 053-20-96 (096) 568-72-60

Як з нами зв’язатися?

Диспетчер (виклик майстра)
 (050) 801-74-03
 (093) 053-20-96
 (096) 568-72-60

 

Адміністрація
 (063) 278-26-67

Ваш сантехник Львов - Монтаж и обслуживание систем отопления.