Ваш сантехнік у Львові


Сантехник Львов. Скидки для пенсионеров 10%.

ВСТАНОВЛЕННЯ ВАННОЇ у Львові

Встановлення ванної у львові - ваш сантехнік у львові. (050) 801-74-03 (093) 254-69-06 (096) 568-72-60Встановлення ванної

Наші сантехніки виконають встановлення ванної у місті Львів швидко та дешево. Телефонуйте. Ціни на сантехнічні роботи у нас («Ваш сантехнік Львів») низькі. А зараз продовжимо розкривати цю тему. Надамо практичні поради, як це робити самому. Про підготовку робочого місця розповіли в попередніх матеріалах, а сьогодні, безпосередньо про монтаж ванни.

Оскільки установка ванн різного виду має свої особливості, порозмовляємо окремо про цю процедуру для кожного типу ванн. Почнемо з акрилової моделі.

_

Встановлення акрилової ванни у Львові

Питання серйозне. Знову ж, пропонуємо для цієї важливої справи послуги сантехніка Львів. Це найкращий варіант. Але розповімо, може хтось сам спробую зробити.

Відповідаємо на запитання, як правильно встановити акрилову ванну? Коли вибираєте акрилову ванну в магазині, звертайте увагу на те, щоб в комплекті були спеціальні напрямні для кріплення її ніжок. Називають їх ложементами. Встановлюються вони поперек ємності. В них і потрібно вкручувати ніжки. Виконуючи монтаж акрилової ванни, ложементи до її поверхні прикріплюють шурупами, включеними в комплектацію виробу.

Саморізи повинні входити в спеціальні, зроблені для них отвори. В іншому випадку вони продірявлять виріб. При свердлінні, застосовується свердло з обмежувачем. Глибше, ніж на три чверті довжини шурупа отвори робити не треба.

Встановлення ванної у львові - ваш сантехнік у львові. (050) 801-74-03 (093) 254-69-06 (096) 568-72-60Ложементи встановлені. Тепер, при встановленні, ванну слід акуратно укласти на бічну поверхню і підключати зливну арматуру. Перед установкою зливної арматури всі прокладки, які використовуються, ретельно оброблюються силіконом. Якщо не має бажання сваритися з сусідами знизу й оплачувати їм дорогий ремонт, треба переконатися в тому, що прокладка зливу встановлена ззовні.

Звичайно, в конструкціях ванн існують різьбові з'єднання елементів. Не затягувати їх намертво. Адже, монтаж акрилової ванни непростий, з’єднання й окремі елементи можуть зазнати пошкоджень. Тоді їх доведеться замінювати.

Коли ми встановлюємо ванну, вона повинна впритул підходити до трьох з чотирьох стін. Переконаємося, що її випуск з’єднався з каналізаційним патрубком. Тепер можна вирівнювати її за допомогою правила, а з'єднання випуску з патрубком обробити герметиком. Коли він почне застигати, ключем затягнути розслаблені з'єднання.

Герметик застиг остаточно. Тепер стики перевіряються на наявність протікань. Недоліки усуваються, а, якщо їх немає, то починається обробка щілин між стінками та ванною. Використовується знову герметик.

Закінчили, встановлення акрилової ванної здійснили. Але, знову ж, краще це зроблять майстри сантехніки.

_

Монтаж металевої ванни

Встановлення ванної у львові - ваш сантехнік у львові. (050) 801-74-03 (093) 254-69-06 (096) 568-72-60Складних нюансів встановлення сталевої ванни немає. Вона монтується практично так само, як і акрилова. Послідовність виконання робіт така ж, крім способу кріплення ніжок.

До металевої ємності ніжки прикріплюються за допомогою клинів, шпильок, або болтів. Якщо для цієї мети використовуються болти, закручуйте їх по черзі, поступово. Як би вам не здавалося, що все прикріплено правильно, не варто відразу «на смерть» закручувати болт. Можливо, що знадобиться і тонке регулювання ніжок, яке стане неможливим, якщо болти зафіксувати остаточно.

Як бачимо, особливих труднощів немає. Але, все одно наголошуємо – монтаж металевої ванни у Львові краще всього виконають наші сантехніки.

На закінчення вам, нюанс невеличкий.

В процесі наповнення металевої конструкції струмінь води, вдаряючись об стінки ємності, видає гучний звук. Щоб його приглушити, можна в простір між поверхнею ванни й кріпленням ніжок покласти шматки автомобільної гуми.

_

Монтаж ванни з чавуну

Встановлення ванної у львові - ваш сантехнік у львові. (050) 801-74-03 (093) 254-69-06 (096) 568-72-60Чавунна ванна має більшу вагу. Щоб цей масивний предмет не пошкодив дверні прорізи та меблі, потрібно правильно організувати монтажні роботи.

Регулювати та виконувати підключення ванни слід прямо в санвузлі, не переносити ємність в інші приміщення. Деякі ванни з чавуну можуть бути оснащені декоративними ніжками. Такі моделі стають справжньою окрасою інтер'єру і дизайнерською знахідкою. Якщо в процесі регулювання рівня такої ванни застосовувати прокладки для підвищення, можна геть знищити всі намагання дизайнера.

Обходиться цей момент шляхом підпилювання ніжок в основі, але ці роботи якісно здатний виконати тільки професіонал, добрий приватний сантехнік.

Є особливості й при підключенні зливу до каналізації. Під час встановлення, чавунну ванну краще на бік не класти. Можна просто підняти передню частину ємності. При цьому з'явиться додатковий простір, якого буде достатньо для виконання робіт. Слід тимчасово зафіксувати конструкцію в потрібному стані, використовуючи при цьому дерев'яні бруски.

Все, монтаж ванни з чавуну виконали.

Загальний принцип виконання робіт полягає в максимальній акуратності й у відсутності можливості для переміщення важкої ємності.

_

Пластикова ванна

Встановлення ванної у львові - ваш сантехнік у львові. (050) 801-74-03 (093) 254-69-06 (096) 568-72-60Пластикові ванни є дешевим аналогом акрилових моделей, тому і процес установки в них, схожий один з іншим. Але і різниця, звичайно, є. Для пластикової конструкції повинна бути створена спеціальна подушка, завдання якої полягає в тому, щоб зняти навантаження на дно виробу.

Подушка може бути виконана з деревини (з модрини), або з цементу. Ванни з пластику повинні експлуатуватися дуже обережно. Мити їх агресивними засобами категорично заборонено. Якщо ці нюанси ігнорувати, то вже років через сім, а то й через п’ять років їх можна викидати.

_

Екран

Простір між ванною і підлогою можна і не закривати, якщо зовнішня поверхня моделі має привабливий зовнішній вигляд. Але частіше ми все-таки намагаємося закрити цей проміжок. Зробити це можна з використанням, наприклад, екрану. Цей аксесуар для ванної кімнати продається в магазинах, але деякі вважають за краще саморобні екрани. Саморобка приваблює своєю неповторністю і дешевизною.

_

Як бачимо, є свої особливості в цієї справі, тому пропонуємо для встановлення ванної у Львові викликати наших майстрів. Сантехнік приїде і виконає швидко, з гарантією весь комплекс монтажних робіт.

Телефонуйте цілодобово.

Ціни на сантехнічні роботи, які послуги сантехніка надаються дивіться на сайті.

Встановлення ванної у львові - ваш сантехнік у львові. (050) 801-74-03 (093) 254-69-06 (096) 568-72-60


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Відгуки про нашу роботу

 • Іван / 10 мая 2019:
  Хочу подякувати Андрію. Викликав майстра 9 травня. Приїхав один, нічого не зробив, поїхав. Потім до мене приїхав Андрій з цього сайту. Молодець хлопець. Сантехнік професіонал.... »
 • Людмила / 25 апреля 2019:
  Позавчера у меня были газовщики. Своим электронным носом обнюхали все. Газовый котел отлично, а вот совдеповская газовая плита пропускает. Я ее уже ремонтировала, на новую... »
 • Василий / 8 апреля 2019:
  Огромное спасибо мужикам за прочистку канализации! Правда приехали через 2,5 часа, но это и понятно. Они сразу сказали, что сейчас не смогут приехать, заняты на... »
 • Іван Сергійович / 30 марта 2019:
  Майстри мені сподобалися. Працюють швидко, приїхали своєчасно, як і домовлялися. Сучасні сантехніки! Все зробили акуратно, дійсно професіонали. Дякую. Всім рекомендую. Вони ще й електрикою займаються.... »
 • Антон / 7 марта 2019:
  Молодцы ребята. Быстро и кпчественно работают. думал на неделю ремонт затянется, а они за три дня сделали. Спасибо. Всем рекомендую. И цену не загибают, вполне... »
 • Нина / 2 февраля 2019:
  Спасибо большущее. Выручили, чтобы я без вас делала. Вы сантехники сбольшой буквы. Вообще, что за страна, город. Одинокой женщине не к кому обратиться. А вы... »
 • Люся / 20 января 2019:
  Дякую. Хлопці молодці. приїхали на свято. прочистили каналізацію. Але, якісь залякані, від ста грам відмовилися. Втікали даже. Добре, що гроші взяли. їх горілка лякає... То... »
 • Анжела / 13 января 2019:
  Скажу так, хорошо, что во Львове есть такие сантехники. У меня случилась авария, забился унитаз, ничего не могу сделать. Соседи тоже не помогут. Ночь никто... »
 • Тетяна / 7 января 2019:
  Дякуюю приїхав сантехнік в свято і все зробив. Я би не запрошувала, але діти малі. Потрібно. Дякую. Сергій - кращий сантехнік. Львів повинен пишатися такими... »
 • Марія / 2 января 2019:
  Первого числа приехали и прочистили канализацию. Спасибо. Никакаих претензий. »
 • Виктория / 29 декабря 2018:
  Спасибо за помощь. Заменили кран на кухне. Понравилось то, что мастер Эдик вежливый и аккуратный. »
 • Мария / 23 декабря 2018:
  Спасибо. Буквально спасли меня. Не могла сантехника в воскресенье вечером найти, унитаз забился. Или не отвечали, или заламывали сумму неподъемную. А от вас сантеххник сразу... »
 • Наталия / 12 декабря 2018:
  Рідко пишу відгуки. Але цей раз була "шокована" роботою сантехніків цієї фірми. Необхідно було зробити корективи в системі опалення. Приходили деякі "чудо-майстри", дивилися і як... »
 • Петро / 30 ноября 2018:
  Сантехніки свою справу добре знають. Замінили унітаз, встановили ванну, знайшли мені плиточника. »
 • Владимир / 15 ноября 2018:
  Иваныч работает быстро. Делает ремонт качественно, человек ответственный. Правда, говорит много, общаться хочет. Но, ничего, даже интересно. За три дня претензий нет. Мастер толковый. Спасибо. »
Ремонт квартир у Львові під ключ (050) 801-74-03, (093) 053-20-96 (096), 568-72-60

Категорії

Послуги електрика у Львові (050) 801-74-03 (093) 053-20-96 (096) 568-72-60
Вакансії: сантехніки, маляри, штукатури, плиточники у Львові. (050) 801-74-03 (093) 053-20-96 (096) 568-72-60

Як з нами зв’язатися?

Диспетчер (виклик майстра)
 (050) 801-74-03
 (093) 053-20-96
 (096) 568-72-60

 

Адміністрація
 (063) 278-26-67

Ваш сантехник Львов - Монтаж и обслуживание систем отопления.