Ваш сантехнік у Львові


Сантехник Львов. Скидки для пенсионеров 10%.

Як прочистити каналізацію

Як прочистити каналізацію у Львові | Ваш сантехнік у ЛьвовіЯк прочистити каналізацію у Львові

Потрібно прочистити каналізацію у Львові – звертайтеся до нас, вивчайте інформацію на цій сторінці. Питання актуальне, адже сантехнічні прилади поступово забруднюються. Причини: відкладення солей занадто жорсткої води, сечовина та різноманітний бруд, який попав в трубопровід й звузив внутрішній отвір. Власникам житла доводиться вибирати: викликати сантехніка, або зупинятися на варіантах, які допоможуть прочистити унітаз власними силами. В статті розповідаємо про популярні методи прочищення каналізаційних труб.

 

Ступінь та причини засмічення каналізації

Засмічення каналізації відбувається з таких основних причин:

 1. Неправильно зроблена зливна система.
 2. Порушення правил її експлуатації.

Якщо каналізаційні труби змонтовані без суворого додержання технологічних вимог (порушується кут нахилу), в них відбувається накопичення залишків бруду. Відсутня, погана фанова вентиляція, також приводить до засмічення каналізації. Адже швидкість зливу рідини знизиться, якщо у стояк не буде надходити повітря.

Часто мешканці будівлі порушують умови використання каналізації:

 • зливають залишки їжі;
 • кидають ганчірки (після прибирання квартири);
 • відбувається засмічення унітазу великими шматочками туалетного паперу;
 • трубопровід забивається котячим наповнювачем (має глиняну основу);
 • 100% забився унітаз, якщо в нього попадуть дитячі іграшки, будівельні матеріали…

Далі читаємо про те, як прочистити каналізацію у Львові. Нічого складного немає, але деякі нюанси потрібно знати.

-

Як прочистити унітаз – вибір засобів

 1. По-перше, з’ясуйте причини/ступінь забруднення. Рідина стікає повільно, або зовсім не проходить? Як прочистити каналізацію у Львові | Ваш сантехнік у ЛьвовіЗ’ясовуємо — вливаємо в унітаз, що забився, воду (близько літра), чекаємо півгодини. Дивимося, зійшла вона, чи ні. Увага – бачок не використовуємо – потече вся рідина (кілька літрів) і почне переливатися на долівку, якщо каналізація забита повністю.
 2. По-друге, відкриваємо кран на кухні, змішувач у ванній:
 • якщо злив води з цих точок відбувається як звичайно – забилася каналізаційна труба (нею виводиться рідина в загальну систему) на виході з унітаза;
 • у всіх точках поганий стік – проблема в загальному трубопроводі – потрібні кардинальні міри.

-

Профілактичні заходи – засіб для чищення каналізаційних труб

Щоби чистка каналізаційних труб не ставала проблемою, а вони не забивалися, раз у квартал проводьте профілактику. Використовуйте засіб для чищення труб. На ринку їх багато, вибрати є з чого:

 1. «Містер Мускул». Гель і пінки. Призначений для очищення Як прочистити каналізацію у Львові | Ваш сантехнік у Львовістінок каналізаційних труб, усунення різноманітних засмічень (продовольчі залишки, волосся). Завдяки ліквідації бактерій, які перебувають у мережі, усуває неприємний запах. Піна ефективніша, ніж гель.
 2. «Bagi Потхан". Видаляє волосяні клубки, наліт вапна, залишки їжі, паперові клаптики… Обов’язково надягайте захисні рукавиці.
  Засіб не повинен потрапляти на шкіру, елементи одягу, на поверхню вмивальника, ванни, стіни й підлогу. Потрібно забезпечити провітрювання приміщення (природний спосіб, або примусова вентиляція).
 3. «Tiret». Допомагає при самих складних засміченнях пластикових і сталевих трубопроводів.
 4. «Флуп" у двох видах застосовують з заливкою холодною й підігрітою водою. Ефективніше дія з теплою рідиною. Видаляється їжа, вапняні нальоти, жир. Промивка каналізаційних труб виконується швидко, легко.
 5. «Кріт» – відомий засіб для прочищення каналізації, вже давно має підвищений попит. Речовини, що містяться в ньому, роблять м’якими, розкладають харчові та побутові залишки, які не змилися проточною водою.

Рідина застосовується кілька десятиріч, вона створена ще в середині минулого століття. Але й сьогодні багато користувачів при необхідності прочистити труби купляють такий засіб для чищення каналізації.

 1. «Origam».
 2. «SannProfi». відмінно підходить для догляду за ванною, безпечний для навколишнього середовища. Добре розчиняє волосся, жир, вапняні нальоти й залишки органічного походження, ефективно усуває засмічення в каналізаційних трубах, у сифонах на кухні та у ванній.... 
 3. Засіб для чищення труб TURBOчист.
 4. Гранули Profi-Clean.
 5. KraftZwerg.
 6. SUPER NUREK.

Хімічних препаратів багато, є чим пробити труби. Важливо витримувати період часу, який рекомендується для застосування визначеного засобу для прочистки каналізації. Адже, ці речовини допомагають Як прочистити каналізацію у Львові | Ваш сантехнік у Львовів рамках визначеного терміну, а надалі завдають шкоди.

Застосовувати потужні засоби для чистки труб треба обережно. Вони мають різкий запах, роз'їдають шкіру. Не допускайте їх потрапляння в очі, тому працюйте в захисних рукавичках. Перед тим, як здійснювати очищення труб необхідно уважно вивчити інструкцію. Після ліквідації нашарувань бруду потрібно промити каналізацію.

Бажаного результату очікуйте, якщо мережа не надто «забруднена», а відкладення перебувають на початковій фазі. Коли осад закам’яніє, пробити його не зможе жоден хімічний засіб для чистки каналізації.

Щоб не було проблем, раз на півроку застосовуйте один з цих засобів для прочистки труб. Заливайте його в нічний час, коли пристрої сантехнічні не експлуатуються. Тоді питання, як прочистити каналізацію у Львові, втратить для вас актуальність.

-

Що робити якщо забило унітаз

Що робити, якщо забило унітаз? В тому випадку, коли профілактика не проводилася, й труби забилися, спробуйте залити їх спеціальними, перерахованими вище, засобами. Вважаєте за краще не використовувати агресивну хімію – можна вдатися до безпечних, перевірених роками, народних засобів, наприклад: сода й оцет. Як діяти, як прочистити унітаз:Як прочистити каналізацію у Львові | Ваш сантехнік у Львові

 • вичерпати зайву рідину, залишити її трошки у точці зливу;
 • всипати пів пачки соди, проштовхнути її далі;
 • влити стакан оцту;
 • почекати двадцять хвилин;
 • залити в унітаз 1,5-2 літра окропу (якщо гофра з тонесенького пластику – гарячу воду).

Якщо забився виключно унітаз, звичайно використовується механічний спосіб, хімія й пробивання вантузом.

-

Як прочистити унітаз (механічне очищення) вантузом й «лялькою»

Як прочистити унітаз у Львові? Кращий варіант – здійснити виклик сантехніка. Але не обов’язково, можна спробувати самому. Якщо в спуск впав сторонній предмет – фрукт, ганчірка, потрібно оглянути сифон, місце випуску. З чаші вичерпується рідина. Руку в гумовій рукавичці засовують в отвір, щоб з’ясувати, чи є щось у трубопроводі. Ганчір’я, губку витягніть пальцями, а овочі (фрукти) дротом з гачком на кінці.

Як прочистити каналізацію у Львові | Ваш сантехнік у ЛьвовіЯкщо причина засмічення каналізації невідома (а вода трошки стікає), прочистити унітаз можна вантузом. Його діаметр повинен перевищувати розмір зливного отвору. Ним можна пробити унітаз, якщо забруднення утворилося в сифоні, або у трубі, якою стоки виводяться в каналізаційну систему. Повітря й вода тиснуть на сміттєву пробку, вона пересувається глибше й виходить в більшу трубу.

Для ефективності пробивання унітазу отвори для верхнього та нижніх зливів у ванній, кухонних раковинах закриваються. Вантузом сильними різкими поштовхами прокачується вода в унітазі. Якщо стік повільний в туалеті, й в усіх умивальниках, таке повторюється у всіх сантехнічних приладах (отвори інших закриваються).

Як прочистити унітаз «лялькою». Це саморобний пристрій. У маленький мішок засипається пісок. Після цього, міцно зав’язаний мішок, кріплять на кінці товстого вигнутого дроту й починають різко опускати в зливний отвір. Лялька пробиває забруднення каналізації, проштовхує речі в трубопровід, далі вони йдуть по стояку вниз. Після такої процедури треба промити унітаз.

-

Як прочистити труби унітазу пластиковою пляшкою, гумовим шлангом

Прочистити труби унітазу можна пластиковою пляшкою невеликого об’єму 1,5-2,5 л. Для цього закручують Як прочистити каналізацію у Львові | Ваш сантехнік у Львовікришку, дно відрізають. Пляшку занурюють в забитий унітаз так, щоб відрізаним краєм вона торкалася чаші якомога глибше.

Далі – різким поштовхом вниз створювати гідравлічний удар, просовувати все вниз, звільняти злив.

Шланг, внаслідок високої температури й напору, забезпечує не тільки механічну, а й гідродинамічну дію на засмічення унітаза. Такий метод показує гарний результат при одночасному застосуванні хімії.

Гумовий шланг потрібно опустити в зливний отвір унітазу. Його інший кінець натягти на кран з гарячою водою. Відкрийте кран, зробіть сильний напір. Бачите – на перший погляд легко, але порада, краще викликайте професіоналів, звертайтеся у Ваш сантехнік Львів.

-

Як прочистити каналізацію – чистка гофри

Звичайно унітаз кріплять до стояка гофрованою трубою. Така конструкція допомагає у ліквідації пробок. Вичерпайте воду в зливі, зніміть трубу, прочистить її, встановіть на місце.

-

Унітаз забило повністю

Як прочистити каналізацію у Львові | Ваш сантехнік у ЛьвовіЩо робити якщо унітаз забило повністю, стік води заблокований? Треба знайти спеціалізований каналізаційний трос з потрібною гнучкістю, на кінці має ручки, в металевій оплітці.

Чистити труби каналізаційні зручніше вдвох – поступово трос просувається уперед, ручкою здійснюються обертальні рухи. Просунувши його на максимальну глибину посувайте вперед-назад, щоб забруднення розворушилися.

Коли закінчили процедуру, дістаєте трос – підкладіть на долівку ганчір’я, витирайте вийняту частину. Інакше буде багато неприємного бруду. 

-

Самостійно почистити унітаз у Львові не вдалося

Якщо самостійно почистити унітаз у Львові вам не вдалося, поліпшення не наступило – проблема у загальному стояку, яким нечистоти виводяться з усього будинку. Вихід – здійснюйте виклик сантехніка. Куди звертатися для цього? – телефонуйте нам, підготовлені фахівці прибудуть, допоможуть. Проблеми вирішуються миттєво.

Приватний сантехнік цілодобово працює, здійснює чистку каналізації вночі, вдень. Він добре знає, як пробити унітаз у Львові. Також, обов’язково проводьте профілактичні заходи, використовуйте засіб для чищення труб.

Детальніше про послуги сантехніка, які ми надаємо.

-

Сантехнічні троси серії SPEX "STU-B"

1 Підсилений, з буравом на кінці.

 

Застосування Діаметр труб, мм Довжина тросу, м Вага в робочому стані, кг
Внутрішньобудинкові мережі 40-100 6 3
8 4
10 5
15 8

2 Підсилений, зі сталевим сердечником і буравом на кінці.

Внутрішньобудинковій вуличні мережі 40-100 15 6,5
23 10
30 13
50-150 15 12
23 18,4
30 24
50 40
75-200 15 17,3
23 26,5
30 34,5
50 57,5

-

Як прочистити каналізацію у Львові | Ваш сантехнік у Львові


1 комментарий Як прочистити каналізацію


Страница 1 из 11

 • Виктор сказал:

  Спасибо. Все очень доступно рассказано, понятно. Молодцы!


Страница 1 из 11

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Відгуки про нашу роботу

 • Іван / 10 мая 2019:
  Хочу подякувати Андрію. Викликав майстра 9 травня. Приїхав один, нічого не зробив, поїхав. Потім до мене приїхав Андрій з цього сайту. Молодець хлопець. Сантехнік професіонал.... »
 • Людмила / 25 апреля 2019:
  Позавчера у меня были газовщики. Своим электронным носом обнюхали все. Газовый котел отлично, а вот совдеповская газовая плита пропускает. Я ее уже ремонтировала, на новую... »
 • Василий / 8 апреля 2019:
  Огромное спасибо мужикам за прочистку канализации! Правда приехали через 2,5 часа, но это и понятно. Они сразу сказали, что сейчас не смогут приехать, заняты на... »
 • Іван Сергійович / 30 марта 2019:
  Майстри мені сподобалися. Працюють швидко, приїхали своєчасно, як і домовлялися. Сучасні сантехніки! Все зробили акуратно, дійсно професіонали. Дякую. Всім рекомендую. Вони ще й електрикою займаються.... »
 • Антон / 7 марта 2019:
  Молодцы ребята. Быстро и кпчественно работают. думал на неделю ремонт затянется, а они за три дня сделали. Спасибо. Всем рекомендую. И цену не загибают, вполне... »
 • Нина / 2 февраля 2019:
  Спасибо большущее. Выручили, чтобы я без вас делала. Вы сантехники сбольшой буквы. Вообще, что за страна, город. Одинокой женщине не к кому обратиться. А вы... »
 • Люся / 20 января 2019:
  Дякую. Хлопці молодці. приїхали на свято. прочистили каналізацію. Але, якісь залякані, від ста грам відмовилися. Втікали даже. Добре, що гроші взяли. їх горілка лякає... То... »
 • Анжела / 13 января 2019:
  Скажу так, хорошо, что во Львове есть такие сантехники. У меня случилась авария, забился унитаз, ничего не могу сделать. Соседи тоже не помогут. Ночь никто... »
 • Тетяна / 7 января 2019:
  Дякуюю приїхав сантехнік в свято і все зробив. Я би не запрошувала, але діти малі. Потрібно. Дякую. Сергій - кращий сантехнік. Львів повинен пишатися такими... »
 • Марія / 2 января 2019:
  Первого числа приехали и прочистили канализацию. Спасибо. Никакаих претензий. »
 • Виктория / 29 декабря 2018:
  Спасибо за помощь. Заменили кран на кухне. Понравилось то, что мастер Эдик вежливый и аккуратный. »
 • Мария / 23 декабря 2018:
  Спасибо. Буквально спасли меня. Не могла сантехника в воскресенье вечером найти, унитаз забился. Или не отвечали, или заламывали сумму неподъемную. А от вас сантеххник сразу... »
 • Наталия / 12 декабря 2018:
  Рідко пишу відгуки. Але цей раз була "шокована" роботою сантехніків цієї фірми. Необхідно було зробити корективи в системі опалення. Приходили деякі "чудо-майстри", дивилися і як... »
 • Петро / 30 ноября 2018:
  Сантехніки свою справу добре знають. Замінили унітаз, встановили ванну, знайшли мені плиточника. »
 • Владимир / 15 ноября 2018:
  Иваныч работает быстро. Делает ремонт качественно, человек ответственный. Правда, говорит много, общаться хочет. Но, ничего, даже интересно. За три дня претензий нет. Мастер толковый. Спасибо. »
Ремонт квартир у Львові під ключ (050) 801-74-03, (093) 053-20-96 (096), 568-72-60

Категорії

Послуги електрика у Львові (050) 801-74-03 (093) 053-20-96 (096) 568-72-60
Вакансії: сантехніки, маляри, штукатури, плиточники у Львові. (050) 801-74-03 (093) 053-20-96 (096) 568-72-60

Як з нами зв’язатися?

Диспетчер (виклик майстра)
 (050) 801-74-03
 (093) 053-20-96
 (096) 568-72-60

 

Адміністрація
 (063) 278-26-67

Ваш сантехник Львов - Монтаж и обслуживание систем отопления.