Ваш сантехнік у Львові


Сантехник Львов. Скидки для пенсионеров 10%.

Змішувач водяний у Львові

Про змішувач водяний (кран водопровідний)

Види та типи водопровідних кранів (змішувачів). Змішувач водяний - матеріал змішувача.

Кран, або змішувач – сантехнічний пристрій, який є в будь-якому будинку. Кухонні змішувачі, універсальні
змішувачі, для ванної, для біде, змішувач для душа…

У кожній новобудові виникає потреба у встановленні змішувача, водопровідного крана. Також «старі» квартири, будівлі не вічні, сантехніка в них періодично виходить з ладу. Тому у кожному будинку періодично здійснюється заміна змішувача, або ремонт змішувача.

Подібні сантехнічні роботи бажано доручати сантехнікам. Адже, заміна змішувача у ванній, або заміна змішувача на кухні вимагає певних навичок і деяких специфічних інструментів. Кількість та їх вид залежать від місця розташування змішувача та його типу.
Заміна змішувача на новий автоматично передбачає демонтаж зламаного пристрою. Робити це потрібно професійно, щоб не пошкодилося різьблення на фітингу і не довелося виконувати повний ремонт крану.
Ремонт змішувача, також робиться обережно – всередині знаходяться крихкі деталі, які можна пошкодити.
Щоб акуратно демонтувати, уникнути пошкоджень, не мати проблем з сантехнікою надалі, здійсніть терміновий виклик сантехніка. Ваш сантехнік Львів негайно прибуде до Вас і якісно виконає ремонт змішувача, заміну змішувача, ремонт крану…


Не затягуйте час, дзвоніть, якщо кран зламався, якщо:

 • для обертання вентиля доводиться докладати зусилля;
 • капає вода;
 • при відкритті крану, він гуде;
 • напір слабкіший, ніж в інших кранах квартири;
 • при перемиканні води з крана на душову насадки (і навпаки), вода тече з обох отворів
 • ……..

Пам’ятайте, що у непрофесіонала заміна змішувача, ремонт змішувача, ремонт крану може зайняти близько півдня, в той час як майстер сантехнік впорається з цим за півгодини. До того ж, зробить це якісно та за доступною ціною. Заміна змішувача ціна Львів; ремонт змішувача ціна Львів вказані у розділі сайту «Ціни на сантехнічні роботи у Львові».
Варіантів оформлення кранів багато. Адже крани не тільки надійно виконують свою функцію, але являються і прикрасою для умивальника, душу або ванни. Асортимент же, змішувачів, що пропонуються на ринку дуже широкий. Тому вибрати та купити змішувач у Львові досить складно - розкид цін на одну пропозицію великий. Тільки розуміння їхньої конструкції та особливостей кожного приладу допоможе правильно вибрати змішувач для кухні, змішувач для душу... Звичайно, звертаючи увагу на зовнішній вигляд крану і свої фінансові можливості.
Щоб полегшити Вам цей вибір ми перерахуємо особливості та переваги основних типів змішувачів. Знання цих особливостей допоможе правильно вибрати змішувач.
Але, порада – вибирайте разом з нашим майстром. Він допоможе визначити найбільш слушний для Вас варіант, виконає встановлення, заміну, або ремонт змішувача у Львові найкращим чином.

Звертайтеся, терміновий виклик сантехніка у Львові

(093) 254-69-06; (050) 801-74-03

Заміна змішувача ціна Львів; ремонт змішувача ціна Львів.

Наші ціни вас приємно здивують!

 

Терміновий виклик сантехніка у Львові

терміновий виклик сантехніка у Львові

 


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Відгуки про нашу роботу

 • Іван / 10 мая 2019:
  Хочу подякувати Андрію. Викликав майстра 9 травня. Приїхав один, нічого не зробив, поїхав. Потім до мене приїхав Андрій з цього сайту. Молодець хлопець. Сантехнік професіонал.... »
 • Людмила / 25 апреля 2019:
  Позавчера у меня были газовщики. Своим электронным носом обнюхали все. Газовый котел отлично, а вот совдеповская газовая плита пропускает. Я ее уже ремонтировала, на новую... »
 • Василий / 8 апреля 2019:
  Огромное спасибо мужикам за прочистку канализации! Правда приехали через 2,5 часа, но это и понятно. Они сразу сказали, что сейчас не смогут приехать, заняты на... »
 • Іван Сергійович / 30 марта 2019:
  Майстри мені сподобалися. Працюють швидко, приїхали своєчасно, як і домовлялися. Сучасні сантехніки! Все зробили акуратно, дійсно професіонали. Дякую. Всім рекомендую. Вони ще й електрикою займаються.... »
 • Антон / 7 марта 2019:
  Молодцы ребята. Быстро и кпчественно работают. думал на неделю ремонт затянется, а они за три дня сделали. Спасибо. Всем рекомендую. И цену не загибают, вполне... »
 • Нина / 2 февраля 2019:
  Спасибо большущее. Выручили, чтобы я без вас делала. Вы сантехники сбольшой буквы. Вообще, что за страна, город. Одинокой женщине не к кому обратиться. А вы... »
 • Люся / 20 января 2019:
  Дякую. Хлопці молодці. приїхали на свято. прочистили каналізацію. Але, якісь залякані, від ста грам відмовилися. Втікали даже. Добре, що гроші взяли. їх горілка лякає... То... »
 • Анжела / 13 января 2019:
  Скажу так, хорошо, что во Львове есть такие сантехники. У меня случилась авария, забился унитаз, ничего не могу сделать. Соседи тоже не помогут. Ночь никто... »
 • Тетяна / 7 января 2019:
  Дякуюю приїхав сантехнік в свято і все зробив. Я би не запрошувала, але діти малі. Потрібно. Дякую. Сергій - кращий сантехнік. Львів повинен пишатися такими... »
 • Марія / 2 января 2019:
  Первого числа приехали и прочистили канализацию. Спасибо. Никакаих претензий. »
 • Виктория / 29 декабря 2018:
  Спасибо за помощь. Заменили кран на кухне. Понравилось то, что мастер Эдик вежливый и аккуратный. »
 • Мария / 23 декабря 2018:
  Спасибо. Буквально спасли меня. Не могла сантехника в воскресенье вечером найти, унитаз забился. Или не отвечали, или заламывали сумму неподъемную. А от вас сантеххник сразу... »
 • Наталия / 12 декабря 2018:
  Рідко пишу відгуки. Але цей раз була "шокована" роботою сантехніків цієї фірми. Необхідно було зробити корективи в системі опалення. Приходили деякі "чудо-майстри", дивилися і як... »
 • Петро / 30 ноября 2018:
  Сантехніки свою справу добре знають. Замінили унітаз, встановили ванну, знайшли мені плиточника. »
 • Владимир / 15 ноября 2018:
  Иваныч работает быстро. Делает ремонт качественно, человек ответственный. Правда, говорит много, общаться хочет. Но, ничего, даже интересно. За три дня претензий нет. Мастер толковый. Спасибо. »
Ремонт квартир у Львові під ключ (050) 801-74-03, (093) 053-20-96 (096), 568-72-60

Категорії

Послуги електрика у Львові (050) 801-74-03 (093) 053-20-96 (096) 568-72-60
Вакансії: сантехніки, маляри, штукатури, плиточники у Львові. (050) 801-74-03 (093) 053-20-96 (096) 568-72-60

Як з нами зв’язатися?

Диспетчер (виклик майстра)
 (050) 801-74-03
 (093) 053-20-96
 (096) 568-72-60

 

Адміністрація
 (063) 278-26-67

Ваш сантехник Львов - Монтаж и обслуживание систем отопления.